Vytisknout

Odznak všestrannosti olympijských vítězů

V pondělí 4. 5. 2015 se žáci naší školy zúčastnili soutěže OVOV. V těchto závodech je nejdůležitější univerzálnost a všestrannost každého závodníka. Na naše sportovce čekalo celkově 6 disciplín –  sprint na 60m, hod medicimbalem, trojskok, skoky přes švihadlo, kliky a běh na 1000 m nebo dribling.

Nejlépe se v těchto disciplínách vedlo Patricii Hakalové, Tomášovi Dostálovi (oba 4. A), Kláře Sadílkové a Markovi Mesiačkovi s Pavlem Kurialem (5. B), kteří dosáhli na medailová umístění. První čtyři zmiňovaní postupují do krajského kola těchto závodů, které proběhne 10. 6. 2015 na atletickém stadionu Pod Palackého vrchem v Brně.

Během závodů se jako hlavní organizátorka akce představila dětem olympijská medailistka a mistryně světa v trojskoku Šárka Kašpárková, se kterou se děti na závěr i vyfotily. 

Naši školu dále reprezentovali: Daniela Vitvarová, Filip Navrátil (4. A), Martin Zabil, Kevin Bui (6. A), Anna Havlíková, Filip Málek (7. A), Pavlína Mesiačková, Adriana Šmahajová (8. A).

18. září
Dopravní soutěž
Evropský týden mobility
vybraní žáci 4. - 9. roč.

20. září
Na silnici nejsi sám
Dopravní hřiště Břeclav
3. A, B

21. září
Přespolní běh

28. září
Státní svátek

Malé info

K-centrum logo

 

EUpenizeskolam
 

Kdo je online

Právě přítomno: 54 hostů a žádný člen