Vytisknout

Odznak všestrannosti olympijských vítězů

V pondělí 4. 5. 2015 se žáci naší školy zúčastnili soutěže OVOV. V těchto závodech je nejdůležitější univerzálnost a všestrannost každého závodníka. Na naše sportovce čekalo celkově 6 disciplín –  sprint na 60m, hod medicimbalem, trojskok, skoky přes švihadlo, kliky a běh na 1000 m nebo dribling.

Nejlépe se v těchto disciplínách vedlo Patricii Hakalové, Tomášovi Dostálovi (oba 4. A), Kláře Sadílkové a Markovi Mesiačkovi s Pavlem Kurialem (5. B), kteří dosáhli na medailová umístění. První čtyři zmiňovaní postupují do krajského kola těchto závodů, které proběhne 10. 6. 2015 na atletickém stadionu Pod Palackého vrchem v Brně.

Během závodů se jako hlavní organizátorka akce představila dětem olympijská medailistka a mistryně světa v trojskoku Šárka Kašpárková, se kterou se děti na závěr i vyfotily. 

Naši školu dále reprezentovali: Daniela Vitvarová, Filip Navrátil (4. A), Martin Zabil, Kevin Bui (6. A), Anna Havlíková, Filip Málek (7. A), Pavlína Mesiačková, Adriana Šmahajová (8. A).

18. prosince
Sběr papíru a víček
I. a II. stupeň

19. prosince
kino Koruna
pohádka "Čertí brko"
I. a II. stupeň

20. prosince
Vánoční turnaj ve vybíjené
II. stupeň

21. prosince
Vánoční těšení
I. a II. stupeň

22. 12. 2018 - 2. 1. 2019
Vánoční prázdniny

3. a 4. ledna 2019
Ředitelské volno

Malé info

K-centrum logo

 

EUpenizeskolam
 

Kdo je online

Právě přítomno: 66 hostů a žádný člen