Vytisknout

Výherci soutěží 1. B

Městská knihovna Břeclav, pobočka Poštorná k této příležitosti vyhlásila dvě soutěže – výtvarnou „Malujeme pohádku“ a vědomostní „Večerníčková soutěž“, která proběhla ve čtyřech kolech v průběhu února a března. Soutěže byly určeny dětem břeclavských škol.

Žáci z 1. Buspěli v obou soutěžích. Matěj Křap získal 2. místo ve výtvarné soutěži v kategorii prvních tříd a mezi patnácti výherci vědomostní soutěže byli Helena Želísková, Petr Kováčik, David Angelov, Matěj Křap, Aneta Šťastná a Sofie Gottfriedová.

Výhercům paní knihovnice 6. 5. 2015 slavnostně předala věcné ceny a diplom. Protože se do soutěží zapojili všichni žáci 1. B, odměnila je svým pekařským uměním. Z knihovny jsme odcházeli velmi spokojeni. Děkujeme!

Mgr. Zdeňka Hošková

 

18. prosince
Sběr papíru a víček
I. a II. stupeň

19. prosince
kino Koruna
pohádka "Čertí brko"
I. a II. stupeň

20. prosince
Vánoční turnaj ve vybíjené
II. stupeň

21. prosince
Vánoční těšení
I. a II. stupeň

22. 12. 2018 - 2. 1. 2019
Vánoční prázdniny

3. a 4. ledna 2019
Ředitelské volno

Malé info

K-centrum logo

 

EUpenizeskolam
 

Kdo je online

Právě přítomno: 70 hostů a žádný člen