Vytisknout

Ten umí to a ten zase tohle

Ten umí to a ten zase tohle. Něco vám to připomíná? Ano, známou píseň. Žáci ze ZŠ Na Valtické v Břeclavi si její název vypůjčili a použili jako téma pro svoji školní akademii, která se uskutečnila 14. 4. a 15. 4. 2015 v místním kině. Na vystoupení se pečlivě připravovaly všechny děti -  od nejmladších z přípravné třídy až po deváťáky. Diváci tak měli možnost vidět např. pohádku O dvanácti měsíčkách, vystoupení s flétničkami, různé moderní tance i vtipné scénky. Všichni žáci se moc snažili, aby byli co nejlepší, aby ukázali, že jsou opravdu šikovné děti, jak zaznělo v průvodní řeči. Diváci z řad rodičů i představitelů města jejich úsilí ocenili velkým potleskem. Děti předvedly, že umí tancovat, zpívat, recitovat a radovat se ze života, že každý něco dělá a dělá to dobře.

30. června - 2. září
hlavní prázdniny

30. srpna
schůzka rodičů žáků PT a 1.tříd
s třídními učitelkami a vychovatelkami ŠD
v aule v 17.00 hodin

3. září
začátek nového školního roku

3. září
slavnostní vítání prvňáčků a žáků PT
v aule v 8.30 hodin

Malé info

K-centrum logo

 

EUpenizeskolam
 

Kdo je online

Právě přítomno: 140 hostů a žádný člen