Vytisknout

Ten umí to a ten zase tohle

Ten umí to a ten zase tohle. Něco vám to připomíná? Ano, známou píseň. Žáci ze ZŠ Na Valtické v Břeclavi si její název vypůjčili a použili jako téma pro svoji školní akademii, která se uskutečnila 14. 4. a 15. 4. 2015 v místním kině. Na vystoupení se pečlivě připravovaly všechny děti -  od nejmladších z přípravné třídy až po deváťáky. Diváci tak měli možnost vidět např. pohádku O dvanácti měsíčkách, vystoupení s flétničkami, různé moderní tance i vtipné scénky. Všichni žáci se moc snažili, aby byli co nejlepší, aby ukázali, že jsou opravdu šikovné děti, jak zaznělo v průvodní řeči. Diváci z řad rodičů i představitelů města jejich úsilí ocenili velkým potleskem. Děti předvedly, že umí tancovat, zpívat, recitovat a radovat se ze života, že každý něco dělá a dělá to dobře.

16. října
veletrh vzdělávání
IX. A

25. října
noc ve škole
VII. A

26. října
den s českou vlajkou
I. a II. stupeň

29. a 30. října
podzimní prázdniny

Malé info

K-centrum logo

 

EUpenizeskolam
 

Kdo je online

Právě přítomno: 59 hostů a žádný člen