Vytisknout

Ten umí to a ten zase tohle

Ten umí to a ten zase tohle. Něco vám to připomíná? Ano, známou píseň. Žáci ze ZŠ Na Valtické v Břeclavi si její název vypůjčili a použili jako téma pro svoji školní akademii, která se uskutečnila 14. 4. a 15. 4. 2015 v místním kině. Na vystoupení se pečlivě připravovaly všechny děti -  od nejmladších z přípravné třídy až po deváťáky. Diváci tak měli možnost vidět např. pohádku O dvanácti měsíčkách, vystoupení s flétničkami, různé moderní tance i vtipné scénky. Všichni žáci se moc snažili, aby byli co nejlepší, aby ukázali, že jsou opravdu šikovné děti, jak zaznělo v průvodní řeči. Diváci z řad rodičů i představitelů města jejich úsilí ocenili velkým potleskem. Děti předvedly, že umí tancovat, zpívat, recitovat a radovat se ze života, že každý něco dělá a dělá to dobře.

30. dubna
ředitelské volno

1. května
státní svátek

2. května
zápis do přípravné třídy
16.00 hodin

7. května
ředitelské volno

8. května
státní svátek

25. května
fotografování tříd

Malé info

K-centrum logo

 

EUpenizeskolam
 

Kdo je online

Právě přítomno: 75 hostů a žádný člen