Vytisknout

Ten umí to a ten zase tohle

Ten umí to a ten zase tohle. Něco vám to připomíná? Ano, známou píseň. Žáci ze ZŠ Na Valtické v Břeclavi si její název vypůjčili a použili jako téma pro svoji školní akademii, která se uskutečnila 14. 4. a 15. 4. 2015 v místním kině. Na vystoupení se pečlivě připravovaly všechny děti -  od nejmladších z přípravné třídy až po deváťáky. Diváci tak měli možnost vidět např. pohádku O dvanácti měsíčkách, vystoupení s flétničkami, různé moderní tance i vtipné scénky. Všichni žáci se moc snažili, aby byli co nejlepší, aby ukázali, že jsou opravdu šikovné děti, jak zaznělo v průvodní řeči. Diváci z řad rodičů i představitelů města jejich úsilí ocenili velkým potleskem. Děti předvedly, že umí tancovat, zpívat, recitovat a radovat se ze života, že každý něco dělá a dělá to dobře.

31. ledna
Pololetní vysvědčení

2. února
Pololetní prázdniny

5. - 11. února
Jarní prázdniny

Malé info

K-centrum logo

 

EUpenizeskolam
 

Kdo je online

Právě přítomno: 54 hostů a žádný člen