Vytisknout

Kuličkiáda 1.B

Žáci z 1. B si v pátek 24. 4. 2015 zahráli kuličky. Velmi je to bavilo, cvrnkali do kuliček ze všech sil a soustředěně je posílali do důlku.Z chlapců se nejvíce dařilo Jiřímu – 1. místo, Vláďovi – 2. místo a 3. místo vybojoval Nico. V kategorii dívek 1. místo získala Sofie, 2. místo Karolína, 3. místo Natalie. Vítězové obdrželi diplom a samozřejmě nikdo ze zúčastněných nezůstal bez sladké odměny.Těšíme se na další kuličkiádu. Kdo vyhraje příště?

Mgr. Zdeňka Hošková

 

30. června - 2. září
hlavní prázdniny

30. srpna
schůzka rodičů žáků PT a 1.tříd
s třídními učitelkami a vychovatelkami ŠD
v aule v 17.00 hodin

3. září
začátek nového školního roku

3. září
slavnostní vítání prvňáčků a žáků PT
v aule v 8.30 hodin

Malé info

K-centrum logo

 

EUpenizeskolam
 

Kdo je online

Právě přítomno: 146 hostů a žádný člen