Vytisknout

Kuličkiáda 1.B

Žáci z 1. B si v pátek 24. 4. 2015 zahráli kuličky. Velmi je to bavilo, cvrnkali do kuliček ze všech sil a soustředěně je posílali do důlku.Z chlapců se nejvíce dařilo Jiřímu – 1. místo, Vláďovi – 2. místo a 3. místo vybojoval Nico. V kategorii dívek 1. místo získala Sofie, 2. místo Karolína, 3. místo Natalie. Vítězové obdrželi diplom a samozřejmě nikdo ze zúčastněných nezůstal bez sladké odměny.Těšíme se na další kuličkiádu. Kdo vyhraje příště?

Mgr. Zdeňka Hošková

 

26. února
Sběr papíru a víček

26. února
Ekurze - Dukovany, Dalešice
8. a 9. ročník

28. února
Beseda se spisovatelkou
1. - 7. ročník

4. - 6. března
LVK Němčičky

12. března
Anglické divadlo
4. a 5. ročník

Malé info

K-centrum logo

 

EUpenizeskolam
 

Kdo je online

Právě přítomno: 59 hostů a žádný člen