Vytisknout

Lichtenštejnské jízdárny

Ve středu 22. 4. 2015 děti z PT a 1. B absolvovaly výukový program Lichtenštejnské jízdárny, který proběhl v unikátních prostorách Multifunkčního centra zámku Lednice.Formou her, pomocí omalovánek a skládaček děti zjistily, jakému účelu sloužívala barokní část lednického zámku, kdo ji postavil, jak se vozili Lichtenštejnové, jak se o koně starali. Multifunkční centrum se nachází v samém srdci Lednicko-valtického areálu, v bývalých barokních jízdárnách. Barokní jízdárny a konírny jsou nejstarší částí zámku v Lednici, který má statut Národní kulturní památky a v rámci LVA jsou součástí Seznamu světového dědictví UNESCO.

Mgr. Zdeňka Hošková, Mgr. Jana Jankovičová

18. prosince
Sběr papíru a víček
I. a II. stupeň

19. prosince
kino Koruna
pohádka "Čertí brko"
I. a II. stupeň

20. prosince
Vánoční turnaj ve vybíjené
II. stupeň

21. prosince
Vánoční těšení
I. a II. stupeň

22. 12. 2018 - 2. 1. 2019
Vánoční prázdniny

3. a 4. ledna 2019
Ředitelské volno

Malé info

K-centrum logo

 

EUpenizeskolam
 

Kdo je online

Právě přítomno: 56 hostů a žádný člen