Vytisknout

Lichtenštejnské jízdárny

Ve středu 22. 4. 2015 děti z PT a 1. B absolvovaly výukový program Lichtenštejnské jízdárny, který proběhl v unikátních prostorách Multifunkčního centra zámku Lednice.Formou her, pomocí omalovánek a skládaček děti zjistily, jakému účelu sloužívala barokní část lednického zámku, kdo ji postavil, jak se vozili Lichtenštejnové, jak se o koně starali. Multifunkční centrum se nachází v samém srdci Lednicko-valtického areálu, v bývalých barokních jízdárnách. Barokní jízdárny a konírny jsou nejstarší částí zámku v Lednici, který má statut Národní kulturní památky a v rámci LVA jsou součástí Seznamu světového dědictví UNESCO.

Mgr. Zdeňka Hošková, Mgr. Jana Jankovičová

18. září
Dopravní soutěž
Evropský týden mobility
vybraní žáci 4. - 9. roč.

20. září
Na silnici nejsi sám
Dopravní hřiště Břeclav
3. A, B

21. září
Přespolní běh

28. září
Státní svátek

Malé info

K-centrum logo

 

EUpenizeskolam
 

Kdo je online

Právě přítomno: 45 hostů a žádný člen