Vytisknout

Sokol a sova pálená ve druhé tříde

Už jste si někdy pohladili sokola nebo sovu pálenou? Žákům obou tříd druhého ročníku se to podařilo 9. dubna 2015, když nás navštívil pracovník Záchranné stanice pro dravé ptáky Rajhrad.Vysvětlil dětem, čím se taková stanice zabývá. Jak postupovat, pokud najdeme opuštěné nebo zraněné zvíře. Odpovídal na otázky žáků. Děti poznávaly zvířata podle hlasových nahrávek a stop. Přiřazovali živočichy k jejich přirozenému životnímu prostředí. Zasoutěžili si při házení šišek na cíl. Dvě hodiny plné zajímavých informací a kontakt s živými ptáky všechny opravdu nadchl.

PaedDr. Dana Vanžurová, Mgr. Blanka Rakovská

25. ledna
Divadélko pro školy
PT - 9. roč.

28. - 31. ledna
Dny s anglickým lektorem
6. - 9. roč.

29. ledna
Sběr papíru a víček

31. ledna
Vysvědčení

1. února
Pololetní prázdniny

Malé info

K-centrum logo

 

EUpenizeskolam
 

Kdo je online

Právě přítomno: 72 hostů a žádný člen