Vytisknout

Sokol a sova pálená ve druhé tříde

Už jste si někdy pohladili sokola nebo sovu pálenou? Žákům obou tříd druhého ročníku se to podařilo 9. dubna 2015, když nás navštívil pracovník Záchranné stanice pro dravé ptáky Rajhrad.Vysvětlil dětem, čím se taková stanice zabývá. Jak postupovat, pokud najdeme opuštěné nebo zraněné zvíře. Odpovídal na otázky žáků. Děti poznávaly zvířata podle hlasových nahrávek a stop. Přiřazovali živočichy k jejich přirozenému životnímu prostředí. Zasoutěžili si při házení šišek na cíl. Dvě hodiny plné zajímavých informací a kontakt s živými ptáky všechny opravdu nadchl.

PaedDr. Dana Vanžurová, Mgr. Blanka Rakovská

30. dubna
ředitelské volno

1. května
státní svátek

2. května
zápis do přípravné třídy
16.00 hodin

7. května
ředitelské volno

8. května
státní svátek

25. května
fotografování tříd

Malé info

K-centrum logo

 

EUpenizeskolam
 

Kdo je online

Právě přítomno: 99 hostů a žádný člen