Vytisknout

Den Země ŠD3

 Ve čtvrtek 23. dubna jsme na zahradě oslavili Den Země. Formou týmové hry jsme si zopakovali znalosti z oblasti ekologie a přírodovědy.Rozhodovali se, která tvrzení jsou pravdivá a která nikoli, odpovídali na otázky napsané na kartičkách (ty jsme si ovšem museli nejprve najít). Hra všechny bavila, avšak vyhrát mohlo jen jedno družstvo. Nicméně stále platí - SLÁVA VÍTĚZŮM, ČEST PORAŽENÝM! A že to bylo velmi těsné. ☺

Bc.Romana Talířová

18. prosince
Sběr papíru a víček
I. a II. stupeň

19. prosince
kino Koruna
pohádka "Čertí brko"
I. a II. stupeň

20. prosince
Vánoční turnaj ve vybíjené
II. stupeň

21. prosince
Vánoční těšení
I. a II. stupeň

22. 12. 2018 - 2. 1. 2019
Vánoční prázdniny

3. a 4. ledna 2019
Ředitelské volno

Malé info

K-centrum logo

 

EUpenizeskolam
 

Kdo je online

Právě přítomno: 47 hostů a žádný člen