Vytisknout

Den Země 2. A, B

Dne 22. 4. 2015 děti z 2. A a 2. B absolvovaly program ke DNI ZEMĚ, který proběhl na Duhovce na ulici Lidické. Děti se rozdělily do skupin a plnily různé úkoly, které formou hry informovaly o životě včel, mravenců, dravců, rostlin, zvířat ve volné přírodě a pavouků.Také se dozvěděly proč, a jak se třídí odpad a do jakých popelnic se má materiál ukládat. Také je zaujalo stanoviště, kde poznávaly hlasy jednotlivých zvířat. Vše bylo pěkné a dětem se program moc líbil. Tak jsme společně s naší Zeměkoulí oslavili její svátek.

Blanka Rakovská, Dana Vanžurová

30. dubna
ředitelské volno

1. května
státní svátek

2. května
zápis do přípravné třídy
16.00 hodin

7. května
ředitelské volno

8. května
státní svátek

25. května
fotografování tříd

Malé info

K-centrum logo

 

EUpenizeskolam
 

Kdo je online

Právě přítomno: 72 hostů a žádný člen