Vytisknout

Den Země 2. A, B

Dne 22. 4. 2015 děti z 2. A a 2. B absolvovaly program ke DNI ZEMĚ, který proběhl na Duhovce na ulici Lidické. Děti se rozdělily do skupin a plnily různé úkoly, které formou hry informovaly o životě včel, mravenců, dravců, rostlin, zvířat ve volné přírodě a pavouků.Také se dozvěděly proč, a jak se třídí odpad a do jakých popelnic se má materiál ukládat. Také je zaujalo stanoviště, kde poznávaly hlasy jednotlivých zvířat. Vše bylo pěkné a dětem se program moc líbil. Tak jsme společně s naší Zeměkoulí oslavili její svátek.

Blanka Rakovská, Dana Vanžurová

30. června - 2. září
hlavní prázdniny

30. srpna
schůzka rodičů žáků PT a 1.tříd
s třídními učitelkami a vychovatelkami ŠD
v aule v 17.00 hodin

3. září
začátek nového školního roku

3. září
slavnostní vítání prvňáčků a žáků PT
v aule v 8.30 hodin

Malé info

K-centrum logo

 

EUpenizeskolam
 

Kdo je online

Právě přítomno: 139 hostů a žádný člen