Vytisknout

Den Země 2. A, B

Dne 22. 4. 2015 děti z 2. A a 2. B absolvovaly program ke DNI ZEMĚ, který proběhl na Duhovce na ulici Lidické. Děti se rozdělily do skupin a plnily různé úkoly, které formou hry informovaly o životě včel, mravenců, dravců, rostlin, zvířat ve volné přírodě a pavouků.Také se dozvěděly proč, a jak se třídí odpad a do jakých popelnic se má materiál ukládat. Také je zaujalo stanoviště, kde poznávaly hlasy jednotlivých zvířat. Vše bylo pěkné a dětem se program moc líbil. Tak jsme společně s naší Zeměkoulí oslavili její svátek.

Blanka Rakovská, Dana Vanžurová

16. října
veletrh vzdělávání
IX. A

25. října
noc ve škole
VII. A

26. října
den s českou vlajkou
I. a II. stupeň

29. a 30. října
podzimní prázdniny

Malé info

K-centrum logo

 

EUpenizeskolam
 

Kdo je online

Právě přítomno: 66 hostů a žádný člen