Vytisknout

Velikonoční dílnička

V pondělí 30. 3. jsme s žáky 2. B měli dílničku, kde jsme společně vytvořili okrasný květináč s velikonoční výzdobou. Vyfouklé vajíčka si děti vyzdobili podle své představy a fantazie.Při té příležitosti jsme si povídali o zvycích, které jsou s tímto svátkem spojené. Také o změnách v přírodě, které přináší krásné jarní období. Výzdobu si děti odnesly domů a společně se budeme těšit na krásné a veselé Velikonoce.

Vypracovala: Blanka Rakovská

30. června - 2. září
hlavní prázdniny

30. srpna
schůzka rodičů žáků PT a 1.tříd
s třídními učitelkami a vychovatelkami ŠD
v aule v 17.00 hodin

3. září
začátek nového školního roku

3. září
slavnostní vítání prvňáčků a žáků PT
v aule v 8.30 hodin

Malé info

K-centrum logo

 

EUpenizeskolam
 

Kdo je online

Právě přítomno: 42 hostů a žádný člen