Vytisknout

Matematický klokan

20. března 2015 absolvovali žáci naší školy další ročník matematické soutěže Klokan. Celkem se zúčastnilo 213 žáků ve čtyřech kategoriích. V kategorii CVRČEK (2. - 3. ročník) byli nejúspěšnější Jiří Vítek (III. A), Patrik Čeman (III. A), Tereza Kovačičová (II. A), v kategorii KLOKÁNEK (4. - 5. ročník) Filip Kukliš (V. A), Pavel Kurial (V. B), Leona Smékalová (V. A), v kategorii BENJAMÍN (6. – 7. ročník) Boris Gála (VII. A), Filip Málek (VII. A), Romana Chlupová (VII. A) a v kategorii KADET (8. - 9. ročník) Martina Ondříšková (IX. A), Veronika Želísková (VIII. A), Tomáš Dubský (IX. A).

zpracovala Mgr. Šperková

18. prosince
Sběr papíru a víček
I. a II. stupeň

19. prosince
kino Koruna
pohádka "Čertí brko"
I. a II. stupeň

20. prosince
Vánoční turnaj ve vybíjené
II. stupeň

21. prosince
Vánoční těšení
I. a II. stupeň

22. 12. 2018 - 2. 1. 2019
Vánoční prázdniny

3. a 4. ledna 2019
Ředitelské volno

Malé info

K-centrum logo

 

EUpenizeskolam
 

Kdo je online

Právě přítomno: 46 hostů a žádný člen