Vytisknout

Matematický klokan

20. března 2015 absolvovali žáci naší školy další ročník matematické soutěže Klokan. Celkem se zúčastnilo 213 žáků ve čtyřech kategoriích. V kategorii CVRČEK (2. - 3. ročník) byli nejúspěšnější Jiří Vítek (III. A), Patrik Čeman (III. A), Tereza Kovačičová (II. A), v kategorii KLOKÁNEK (4. - 5. ročník) Filip Kukliš (V. A), Pavel Kurial (V. B), Leona Smékalová (V. A), v kategorii BENJAMÍN (6. – 7. ročník) Boris Gála (VII. A), Filip Málek (VII. A), Romana Chlupová (VII. A) a v kategorii KADET (8. - 9. ročník) Martina Ondříšková (IX. A), Veronika Želísková (VIII. A), Tomáš Dubský (IX. A).

zpracovala Mgr. Šperková

16. ledna
Divadélko pro školy
I. a II. stupeň

18. ledna
Úřad práce - exkurze
IX.A

31. ledna
Pololetní vysvědčení

2. února
Pololetní prázdniny

5. - 11. února
Jarní prázdniny

 

Malé info

K-centrum logo

 

EUpenizeskolam
 

Kdo je online

Právě přítomno: 66 hostů a žádný člen