Vytisknout

Přebor škol ve veslování na trenažéru

V pátek 13. března se vybraní žáci ze 4. – 9. třídy zúčastnili závodů ve veslování na veslařském trenažéru. Do závodu se přihlásilo celkem 7 škol z Břeclavi a přilehlého okolí. Naše děvčata i chlapci obstáli ve velké konkurenci ostatních škol a z každé kategorie si odnesli medailové umístění.

Jako bonus se mohli žáci seznámit s juniorským Mistrem světa ve veslování na 2 000 m Lukášem Helešicem, který si se žáky popovídal o veslování, ukázal jim svoji bohatou medailovou sbírku a vyfotil se s nimi.

Výsledky:

Klára Sadílková (5. B) – 3. místo (2:15,8)

Josef Svačina (4. A) – 5. místo (2:22,5)

Filip Málek (7. A) – 3. místo (2:00,5)

Adriana Šmahajová (8. A) – 3. místo (1:58,5)

Tonda Moravec (9. A) – 3. místo (1:41,4)

Ostatní závodníci: Natálie Nešporová, Maria Stojčeva, Marek Chaloupka, Marek Mesiaček, Dája Vitvarová, Jana Veronika Moskvová, Petra Jaslovská, Radim Galba, Dmytro Shkriba, Markéta Medvedíková, Nina Šmerdová, Tomáš Stánok.

Všem závodníkům blahopřejeme ke skvělým výsledkům a bojovným výkonům!

Mgr. Lenka Chadimová

 

 

18. prosince
Sběr papíru a víček
I. a II. stupeň

19. prosince
kino Koruna
pohádka "Čertí brko"
I. a II. stupeň

20. prosince
Vánoční turnaj ve vybíjené
II. stupeň

21. prosince
Vánoční těšení
I. a II. stupeň

22. 12. 2018 - 2. 1. 2019
Vánoční prázdniny

3. a 4. ledna 2019
Ředitelské volno

Malé info

K-centrum logo

 

EUpenizeskolam
 

Kdo je online

Právě přítomno: 67 hostů a žádný člen