Vytisknout

Víte, jak si správně čistit zuby?

Žáci 2. A a 2. B to po besedě se studentkou olomoucké stomatologie už ví. Dokonce si mohli vyzkoušet techniku čištění zubů na zvětšeném modelu chrupu. Dověděli se, jak má vypadat správný zubní kartáček a kolik zubní pasty je třeba použít. Doprovodná prezentace jim ukázala, jak vzniká zubní kaz a proč je třeba pravidelně dvakrát ročně chodit na preventivní prohlídky chrupu. Tato akce je součástí projektu  Pečujeme o zdraví, kterému se v obou třídách věnujeme. Pokud se děti budou svým zubům věnovat tak, jak jim budoucí zubařka doporučila, budou mít zoubky jako perličky a také si ušetří spoustu starostí a bolesti.

PaedDr. Vanžurová, Mgr. Rakovská

31. ledna
Pololetní vysvědčení

2. února
Pololetní prázdniny

5. - 11. února
Jarní prázdniny

Malé info

K-centrum logo

 

EUpenizeskolam
 

Kdo je online

Právě přítomno: 42 hostů a žádný člen