Vytisknout

Víte, jak si správně čistit zuby?

Žáci 2. A a 2. B to po besedě se studentkou olomoucké stomatologie už ví. Dokonce si mohli vyzkoušet techniku čištění zubů na zvětšeném modelu chrupu. Dověděli se, jak má vypadat správný zubní kartáček a kolik zubní pasty je třeba použít. Doprovodná prezentace jim ukázala, jak vzniká zubní kaz a proč je třeba pravidelně dvakrát ročně chodit na preventivní prohlídky chrupu. Tato akce je součástí projektu  Pečujeme o zdraví, kterému se v obou třídách věnujeme. Pokud se děti budou svým zubům věnovat tak, jak jim budoucí zubařka doporučila, budou mít zoubky jako perličky a také si ušetří spoustu starostí a bolesti.

PaedDr. Vanžurová, Mgr. Rakovská

30. června - 2. září
hlavní prázdniny

30. srpna
schůzka rodičů žáků PT a 1.tříd
s třídními učitelkami a vychovatelkami ŠD
v aule v 17.00 hodin

3. září
začátek nového školního roku

3. září
slavnostní vítání prvňáčků a žáků PT
v aule v 8.30 hodin

Malé info

K-centrum logo

 

EUpenizeskolam
 

Kdo je online

Právě přítomno: 78 hostů a žádný člen