Vytisknout

Víte, jak si správně čistit zuby?

Žáci 2. A a 2. B to po besedě se studentkou olomoucké stomatologie už ví. Dokonce si mohli vyzkoušet techniku čištění zubů na zvětšeném modelu chrupu. Dověděli se, jak má vypadat správný zubní kartáček a kolik zubní pasty je třeba použít. Doprovodná prezentace jim ukázala, jak vzniká zubní kaz a proč je třeba pravidelně dvakrát ročně chodit na preventivní prohlídky chrupu. Tato akce je součástí projektu  Pečujeme o zdraví, kterému se v obou třídách věnujeme. Pokud se děti budou svým zubům věnovat tak, jak jim budoucí zubařka doporučila, budou mít zoubky jako perličky a také si ušetří spoustu starostí a bolesti.

PaedDr. Vanžurová, Mgr. Rakovská

30. dubna
ředitelské volno

1. května
státní svátek

2. května
zápis do přípravné třídy
16.00 hodin

7. května
ředitelské volno

8. května
státní svátek

25. května
fotografování tříd

Malé info

K-centrum logo

 

EUpenizeskolam
 

Kdo je online

Právě přítomno: 104 hostů a žádný člen