Vytisknout

Okresní přebor ve šplhu

Ve středu 18. 2. 2015 uspořádala ZŠ Břeclav Slovácká pro žáky z 1. a 2. stupně základních škol přebor ve šplhu. Naši školu reprezentovali tito žáci: Martin Zabil, Kevin Bui, Gabčová Kristýna (6. A), Stánok Tomáš (7. A), Loridana David, Aneta Pavelková (8. A) a Patrik Indra (9. B).

Na medailové umístění jsme v těchto závodech bohužel nedosáhli, konkurence z ostatních škol byla opravdu silná. Především chlapci z mladší i starší kategorie ale zaslouží za svůj výkon pochvalu, neboť se všichni umístili v první desítce závodníků. 

 

30. června - 2. září
hlavní prázdniny

30. srpna
schůzka rodičů žáků PT a 1.tříd
s třídními učitelkami a vychovatelkami ŠD
v aule v 17.00 hodin

3. září
začátek nového školního roku

3. září
slavnostní vítání prvňáčků a žáků PT
v aule v 8.30 hodin

Malé info

K-centrum logo

 

EUpenizeskolam
 

Kdo je online

Právě přítomno: 45 hostů a žádný člen