Vytisknout

Okresní přebor ve šplhu

Ve středu 18. 2. 2015 uspořádala ZŠ Břeclav Slovácká pro žáky z 1. a 2. stupně základních škol přebor ve šplhu. Naši školu reprezentovali tito žáci: Martin Zabil, Kevin Bui, Gabčová Kristýna (6. A), Stánok Tomáš (7. A), Loridana David, Aneta Pavelková (8. A) a Patrik Indra (9. B).

Na medailové umístění jsme v těchto závodech bohužel nedosáhli, konkurence z ostatních škol byla opravdu silná. Především chlapci z mladší i starší kategorie ale zaslouží za svůj výkon pochvalu, neboť se všichni umístili v první desítce závodníků. 

 

16. října
veletrh vzdělávání
IX. A

25. října
noc ve škole
VII. A

26. října
den s českou vlajkou
I. a II. stupeň

29. a 30. října
podzimní prázdniny

Malé info

K-centrum logo

 

EUpenizeskolam
 

Kdo je online

Právě přítomno: 51 hostů a žádný člen