Vytisknout

Okresní přebor ve šplhu

Ve středu 18. 2. 2015 uspořádala ZŠ Břeclav Slovácká pro žáky z 1. a 2. stupně základních škol přebor ve šplhu. Naši školu reprezentovali tito žáci: Martin Zabil, Kevin Bui, Gabčová Kristýna (6. A), Stánok Tomáš (7. A), Loridana David, Aneta Pavelková (8. A) a Patrik Indra (9. B).

Na medailové umístění jsme v těchto závodech bohužel nedosáhli, konkurence z ostatních škol byla opravdu silná. Především chlapci z mladší i starší kategorie ale zaslouží za svůj výkon pochvalu, neboť se všichni umístili v první desítce závodníků. 

 

30. dubna
ředitelské volno

1. května
státní svátek

2. května
zápis do přípravné třídy
16.00 hodin

7. května
ředitelské volno

8. května
státní svátek

25. května
fotografování tříd

Malé info

K-centrum logo

 

EUpenizeskolam
 

Kdo je online

Právě přítomno: 95 hostů a žádný člen