Vytisknout

Festival tance v Poysdorfu

17. 6. se žáci prvních, pátých a sedmých tříd zúčastnili festivalu tance Bezirkstanzfest v sousedním Rakousku ve městečku Poysdorfu. Naši žáci si pod vedením p. uč. Výborné, Chadimové a Rakovské připravili taneční čísla, která předvedli na podium. Vystřídali se zde i se žáky okolních škol z Laa, Wolkensdorfu, Mistelbachu a dalších vesnic a měst.

Naše děti sklidily velký potlesk a setkaly se při této příležitosti se svými kamarády z partnerské školy v Poysdorfu, kteří nás na tuto slavnost pozvali. Nikdo nebyl vítěz ani poražený. Nešlo o soutěž, ale o radost z tance, pohybu a také hezké setkání s dětmi, které mají rády legraci a zábavu. Domů jsme se vrátili s pěkným pocitem, že se zase příští rok setkáme na svátku tance u nás v Břeclavi.

Mgr. Blanka Rakovská

30. dubna
ředitelské volno

1. května
státní svátek

2. května
zápis do přípravné třídy
16.00 hodin

7. května
ředitelské volno

8. května
státní svátek

25. května
fotografování tříd

Malé info

K-centrum logo

 

EUpenizeskolam
 

Kdo je online

Právě přítomno: 65 hostů a žádný člen