Vytisknout

Festival tance v Poysdorfu

dne 24. srpen 2014

17. 6. se žáci prvních, pátých a sedmých tříd zúčastnili festivalu tance Bezirkstanzfest v sousedním Rakousku ve městečku Poysdorfu. Naši žáci si pod vedením p. uč. Výborné, Chadimové a Rakovské připravili taneční čísla, která předvedli na podium. Vystřídali se zde i se žáky okolních škol z Laa, Wolkensdorfu, Mistelbachu a dalších vesnic a měst.

Naše děti sklidily velký potlesk a setkaly se při této příležitosti se svými kamarády z partnerské školy v Poysdorfu, kteří nás na tuto slavnost pozvali. Nikdo nebyl vítěz ani poražený. Nešlo o soutěž, ale o radost z tance, pohybu a také hezké setkání s dětmi, které mají rády legraci a zábavu. Domů jsme se vrátili s pěkným pocitem, že se zase příští rok setkáme na svátku tance u nás v Břeclavi.

Mgr. Blanka Rakovská

16. října
veletrh vzdělávání
IX. A

25. října
noc ve škole
VII. A

26. října
den s českou vlajkou
I. a II. stupeň

29. a 30. října
podzimní prázdniny

Malé info

K-centrum logo

 

EUpenizeskolam
 

Kdo je online

Právě přítomno: 48 hostů a žádný člen