Vytisknout

Festival tance v Poysdorfu

17. 6. se žáci prvních, pátých a sedmých tříd zúčastnili festivalu tance Bezirkstanzfest v sousedním Rakousku ve městečku Poysdorfu. Naši žáci si pod vedením p. uč. Výborné, Chadimové a Rakovské připravili taneční čísla, která předvedli na podium. Vystřídali se zde i se žáky okolních škol z Laa, Wolkensdorfu, Mistelbachu a dalších vesnic a měst.

Naše děti sklidily velký potlesk a setkaly se při této příležitosti se svými kamarády z partnerské školy v Poysdorfu, kteří nás na tuto slavnost pozvali. Nikdo nebyl vítěz ani poražený. Nešlo o soutěž, ale o radost z tance, pohybu a také hezké setkání s dětmi, které mají rády legraci a zábavu. Domů jsme se vrátili s pěkným pocitem, že se zase příští rok setkáme na svátku tance u nás v Břeclavi.

Mgr. Blanka Rakovská

16. ledna
Divadélko pro školy
I. a II. stupeň

18. ledna
Úřad práce - exkurze
IX.A

31. ledna
Pololetní vysvědčení

2. února
Pololetní prázdniny

5. - 11. února
Jarní prázdniny

 

Malé info

K-centrum logo

 

EUpenizeskolam
 

Kdo je online

Právě přítomno: 38 hostů a žádný člen