Vytisknout

Školní výlet 6.A do Mikulova

dne 24. srpen 2014

V úterý 10. 6. 2014 jsme se setkali na vlakovém nádraží v Břeclavi a vyrazili jsme do nedalekého Mikulova. Naším cílem byl Svatý kopeček. Jelikož celý týden panovala šílená vedra, bylo nám jasné, že výstup nebude ničím jednoduchým. Naše tušení se potvrdilo jako správné, cesta nahoru nám dala opravdu zabrat. Ale výsledek stál za to - z vrcholu kopečku jsme měli krásný výhled na celé město i jeho okolí. Po sestupu dolů jsme si na náměstí všichni dali zaslouženou porci zmrzliny a vyrazili na prohlídku zámecké zahrady.

Po prohlídce zahrady jsme se vrátili na vlakové nádraží, odkud jsme vyjeli zpátky do Břeclavi. Tam náš výlet ovšem nekončil. Vrátili jsme se do školy, kde jsme se ubytovali, připravili si věci na přespání a zahráli si deskové a karetní hry. V podvečerních hodinách jsme společně opekli buřty u ohně a natrhali si sladké třešně ze školní zahrady. Výlet jsme zakončili společným přespáním ve školní družině.

Mgr. Jitka Martínková a Mgr. Lenka Chadimová

16. října
veletrh vzdělávání
IX. A

25. října
noc ve škole
VII. A

26. října
den s českou vlajkou
I. a II. stupeň

29. a 30. října
podzimní prázdniny

Malé info

K-centrum logo

 

EUpenizeskolam
 

Kdo je online

Právě přítomno: 95 hostů a žádný člen