Vytisknout

Školní výlet 1.A a 1.B

11. 6. 2014 se žáci1. A a 1. B vydali na školní výlet do Poysdorfu a jeho okolí. Prošli jsme se městem a navštívili místní galerii. Žáci 1. B si vyzkoušeli na pódiu své taneční vystoupení, které předvedou na slavnosti 17. 6. 2014. Velmi mile nás přivítali učitelé i žáci zdejší školy. Prohlédli jsme si jejich třídu, zazpívali společně písničky a porovnali znalost češtiny a němčiny. V nedalekém Ketzelsdorfu si děti zkusily bosou nohou projít chodník, jehož jednotlivé části byly vysypány různými druhy materiálů. Znalost němčiny si ověřili na naučné stezce. Akce se uskutečnila v rámci projektu „ Rozumíme si“.

30. dubna
ředitelské volno

1. května
státní svátek

2. května
zápis do přípravné třídy
16.00 hodin

7. května
ředitelské volno

8. května
státní svátek

25. května
fotografování tříd

Malé info

K-centrum logo

 

EUpenizeskolam
 

Kdo je online

Právě přítomno: 64 hostů a žádný člen