Vytisknout

Školní výlet 1.A a 1.B

dne 24. srpen 2014

11. 6. 2014 se žáci1. A a 1. B vydali na školní výlet do Poysdorfu a jeho okolí. Prošli jsme se městem a navštívili místní galerii. Žáci 1. B si vyzkoušeli na pódiu své taneční vystoupení, které předvedou na slavnosti 17. 6. 2014. Velmi mile nás přivítali učitelé i žáci zdejší školy. Prohlédli jsme si jejich třídu, zazpívali společně písničky a porovnali znalost češtiny a němčiny. V nedalekém Ketzelsdorfu si děti zkusily bosou nohou projít chodník, jehož jednotlivé části byly vysypány různými druhy materiálů. Znalost němčiny si ověřili na naučné stezce. Akce se uskutečnila v rámci projektu „ Rozumíme si“.

16. října
veletrh vzdělávání
IX. A

25. října
noc ve škole
VII. A

26. října
den s českou vlajkou
I. a II. stupeň

29. a 30. října
podzimní prázdniny

Malé info

K-centrum logo

 

EUpenizeskolam
 

Kdo je online

Právě přítomno: 69 hostů a žádný člen