Vytisknout

Cyklovýlet po LVA

Svoje znalosti o rodném kraji si rozšířili žáci 8. A a 8. B, kteří v pátek 13. 6. vyrazili na kolech po Lednicko- valtickém areálu. Absolvovali celkem šest zastavení s obhlídkou  saletů a získali spoustu nových informací. Uvědomili si, že unikátní skloubení stavitelského úsilí rodu Lichtenštejnů s unikátní přírodou v LVA je na seznam památek UNESCO je zapsáno právem.

Až na jedinou výjimku všichni účastníci úspěšně absolvovali nejen celou okružní cyklotrasu, ale i závěrečný znalostní kvíz. Pro Simonku a její píchnuté kolo si totiž musel přijet tatínek s dodávkou. Byl přece pátek třináctého!!!                           

Mgr. Ivana Filipská

30. dubna
ředitelské volno

1. května
státní svátek

2. května
zápis do přípravné třídy
16.00 hodin

7. května
ředitelské volno

8. května
státní svátek

25. května
fotografování tříd

Malé info

K-centrum logo

 

EUpenizeskolam
 

Kdo je online

Právě přítomno: 72 hostů a žádný člen