Vytisknout

Cyklovýlet po LVA

Svoje znalosti o rodném kraji si rozšířili žáci 8. A a 8. B, kteří v pátek 13. 6. vyrazili na kolech po Lednicko- valtickém areálu. Absolvovali celkem šest zastavení s obhlídkou  saletů a získali spoustu nových informací. Uvědomili si, že unikátní skloubení stavitelského úsilí rodu Lichtenštejnů s unikátní přírodou v LVA je na seznam památek UNESCO je zapsáno právem.

Až na jedinou výjimku všichni účastníci úspěšně absolvovali nejen celou okružní cyklotrasu, ale i závěrečný znalostní kvíz. Pro Simonku a její píchnuté kolo si totiž musel přijet tatínek s dodávkou. Byl přece pátek třináctého!!!                           

Mgr. Ivana Filipská

16. ledna
Divadélko pro školy
I. a II. stupeň

18. ledna
Úřad práce - exkurze
IX.A

31. ledna
Pololetní vysvědčení

2. února
Pololetní prázdniny

5. - 11. února
Jarní prázdniny

 

Malé info

K-centrum logo

 

EUpenizeskolam
 

Kdo je online

Právě přítomno: 41 hostů a žádný člen