Vytisknout

Cyklovýlet po LVA

dne 20. červen 2014

Svoje znalosti o rodném kraji si rozšířili žáci 8. A a 8. B, kteří v pátek 13. 6. vyrazili na kolech po Lednicko- valtickém areálu. Absolvovali celkem šest zastavení s obhlídkou  saletů a získali spoustu nových informací. Uvědomili si, že unikátní skloubení stavitelského úsilí rodu Lichtenštejnů s unikátní přírodou v LVA je na seznam památek UNESCO je zapsáno právem.

Až na jedinou výjimku všichni účastníci úspěšně absolvovali nejen celou okružní cyklotrasu, ale i závěrečný znalostní kvíz. Pro Simonku a její píchnuté kolo si totiž musel přijet tatínek s dodávkou. Byl přece pátek třináctého!!!                           

Mgr. Ivana Filipská

16. října
veletrh vzdělávání
IX. A

25. října
noc ve škole
VII. A

26. října
den s českou vlajkou
I. a II. stupeň

29. a 30. října
podzimní prázdniny

Malé info

K-centrum logo

 

EUpenizeskolam
 

Kdo je online

Právě přítomno: 67 hostů a žádný člen