Vytisknout

Den dětí s Lichožrouty 2. A

dne 12. červen 2014

Ztratila se vám právě v této chvíli ponožka? A nebyla jen jedna? Kdo za to může? Lichožrout! V každé domácnosti se nějaká lichožroutí rodinka najde. Poznáte to jednoduše... Lichožrout totiž vždy spořádá jen jednu z páru. Hromadí se vám licháče? Máte ho!Do tajemného světa Lichožroutů pronikla autorská dvojice Pavel ŠrutGalina Miklínová. Lichožrouti získali ocenění Kniha desetiletí i cenu Magnesia litera.

V poštorenské knihovně jsme se s knihou seznámili, v týmech soutěžili, hráli lichožroutí pexeso a vyrobili jsme si Lichožrouty z licháčů. Nechyběla ani sladká odměna. Knihovnicím děkujeme za nádherné dopoledne plné zábavy, her i poučení! J Lichožrouti nám udělali velkou radost.

Mgr. Zdeňka Hošková a žáci 2. A

16. října
veletrh vzdělávání
IX. A

25. října
noc ve škole
VII. A

26. října
den s českou vlajkou
I. a II. stupeň

29. a 30. října
podzimní prázdniny

Malé info

K-centrum logo

 

EUpenizeskolam
 

Kdo je online

Právě přítomno: 63 hostů a žádný člen