Vytisknout

Den dětí s Lichožrouty 2. A

Ztratila se vám právě v této chvíli ponožka? A nebyla jen jedna? Kdo za to může? Lichožrout! V každé domácnosti se nějaká lichožroutí rodinka najde. Poznáte to jednoduše... Lichožrout totiž vždy spořádá jen jednu z páru. Hromadí se vám licháče? Máte ho!Do tajemného světa Lichožroutů pronikla autorská dvojice Pavel ŠrutGalina Miklínová. Lichožrouti získali ocenění Kniha desetiletí i cenu Magnesia litera.

V poštorenské knihovně jsme se s knihou seznámili, v týmech soutěžili, hráli lichožroutí pexeso a vyrobili jsme si Lichožrouty z licháčů. Nechyběla ani sladká odměna. Knihovnicím děkujeme za nádherné dopoledne plné zábavy, her i poučení! J Lichožrouti nám udělali velkou radost.

Mgr. Zdeňka Hošková a žáci 2. A

30. června - 2. září
hlavní prázdniny

30. srpna
schůzka rodičů žáků PT a 1.tříd
s třídními učitelkami a vychovatelkami ŠD
v aule v 17.00 hodin

3. září
začátek nového školního roku

3. září
slavnostní vítání prvňáčků a žáků PT
v aule v 8.30 hodin

Malé info

K-centrum logo

 

EUpenizeskolam
 

Kdo je online

Právě přítomno: 403 hostů a žádný člen