Vytisknout

Den plný koleček

V pátek 6. 6. jsme s naší třídou 1. B měli netradiční dopoledne. Byl to den plný koleček. Po vytvoření závodních skupin žáci jeli ve skupinách okruh na koloběžce a 4 nejlepší nakonec závodili o ceny a diplom. Po vyhlášení vítězů jsme pokračovali a učili jsme se, jak vypadají dopravní značky a co která dopravní značka znamená.  Některé jsme si vymalovali a na závěr tohoto dopoledne jsme si šli opékat špekáčky na školní zahradu a taky nasbírat pár třešní, které nám na ní právě dozrávají. Počasí i den plný koleček se nám vydařil.

Vypracovala B. Rakovská 

30. června - 2. září
hlavní prázdniny

30. srpna
schůzka rodičů žáků PT a 1.tříd
s třídními učitelkami a vychovatelkami ŠD
v aule v 17.00 hodin

3. září
začátek nového školního roku

3. září
slavnostní vítání prvňáčků a žáků PT
v aule v 8.30 hodin

Malé info

K-centrum logo

 

EUpenizeskolam
 

Kdo je online

Právě přítomno: 499 hostů a žádný člen