Vytisknout

Zábavné sportovní odpoledne

dne 5. červen 2014

Protože se blíží Den dětí, uspořádali jsme si na oslavu tohoto dne  zábavné sportovní odpoledne. Děti se rozdělily do družstev, aby mezi  sebou změřily síly v různých disciplínách, jako je skákání o jedné noze, „jízda trakařů“, běh s knížkou na hlavě...  Protože nás déšť vyhnal ze zahrady, vyhlásili jsme vítěze a rozdali odměny ve třídě. Táborák, na který jsme se těšili ze všeho nejvíc, nám tedy kvůli počasí nevyšel. Snad budeme mít štěstí někdy příště.

Martina Šopíková a Romana Oceláková

16. října
veletrh vzdělávání
IX. A

25. října
noc ve škole
VII. A

26. října
den s českou vlajkou
I. a II. stupeň

29. a 30. října
podzimní prázdniny

Malé info

K-centrum logo

 

EUpenizeskolam
 

Kdo je online

Právě přítomno: 57 hostů a žádný člen