Vytisknout

Zábavné sportovní odpoledne

Protože se blíží Den dětí, uspořádali jsme si na oslavu tohoto dne  zábavné sportovní odpoledne. Děti se rozdělily do družstev, aby mezi  sebou změřily síly v různých disciplínách, jako je skákání o jedné noze, „jízda trakařů“, běh s knížkou na hlavě...  Protože nás déšť vyhnal ze zahrady, vyhlásili jsme vítěze a rozdali odměny ve třídě. Táborák, na který jsme se těšili ze všeho nejvíc, nám tedy kvůli počasí nevyšel. Snad budeme mít štěstí někdy příště.

Martina Šopíková a Romana Oceláková

12. prosince
den otevřených dveří
konzultační den
I. a II. stupeň

19. prosince
anglické divadlo
vybraní žáci z II. stupně

21. prosince
vánoční turnaj ve vybíjené
II. stupeň

22. prosince
vánoční těšení
I. a II. stupeň

Malé info

K-centrum logo

 

EUpenizeskolam
 

Kdo je online

Právě přítomno: 23 hostů a žádný člen