Vytisknout

Zábavné sportovní odpoledne

Protože se blíží Den dětí, uspořádali jsme si na oslavu tohoto dne  zábavné sportovní odpoledne. Děti se rozdělily do družstev, aby mezi  sebou změřily síly v různých disciplínách, jako je skákání o jedné noze, „jízda trakařů“, běh s knížkou na hlavě...  Protože nás déšť vyhnal ze zahrady, vyhlásili jsme vítěze a rozdali odměny ve třídě. Táborák, na který jsme se těšili ze všeho nejvíc, nám tedy kvůli počasí nevyšel. Snad budeme mít štěstí někdy příště.

Martina Šopíková a Romana Oceláková

30. června - 2. září
hlavní prázdniny

30. srpna
schůzka rodičů žáků PT a 1.tříd
s třídními učitelkami a vychovatelkami ŠD
v aule v 17.00 hodin

3. září
začátek nového školního roku

3. září
slavnostní vítání prvňáčků a žáků PT
v aule v 8.30 hodin

Malé info

K-centrum logo

 

EUpenizeskolam
 

Kdo je online

Právě přítomno: 531 hostů a žádný člen