Vytisknout

Týden zdraví a kuličky se vrací

Ve dnech od 12. 5. do 16. 5. v naší třídě 1. B proběhl týden zdraví. V tomto období jsme se společně zaměřili na to, co svačíme. Děti ochutnaly celozrnné pečivo a maminky přidaly na svačinku vždy nějakou zeleninku či ovoce.


Ovšem to nebylo vše, každý den jsme mluvili o nezdravém působení cigaret, alkoholu a drog na lidský organismus a o tom, že je lepší s tím nezačínat, než obtížným způsobem se těchto závislostí zbavovat.

Součástí tohoto projektu bylo také vyzdvihnutí významu pitného režimu, sportování a dostatku spánku.

Závěr projektu jsme ukončili hrou kuliček na školním hřišti a slibem, že se budeme snažit zdravě jíst a pohybovat se venku J.

Mgr. Blanka Rakovská

16. ledna
Divadélko pro školy
I. a II. stupeň

18. ledna
Úřad práce - exkurze
IX.A

31. ledna
Pololetní vysvědčení

2. února
Pololetní prázdniny

5. - 11. února
Jarní prázdniny

 

Malé info

K-centrum logo

 

EUpenizeskolam
 

Kdo je online

Právě přítomno: 43 hostů a žádný člen