Vytisknout

Týden zdraví a kuličky se vrací

Ve dnech od 12. 5. do 16. 5. v naší třídě 1. B proběhl týden zdraví. V tomto období jsme se společně zaměřili na to, co svačíme. Děti ochutnaly celozrnné pečivo a maminky přidaly na svačinku vždy nějakou zeleninku či ovoce.


Ovšem to nebylo vše, každý den jsme mluvili o nezdravém působení cigaret, alkoholu a drog na lidský organismus a o tom, že je lepší s tím nezačínat, než obtížným způsobem se těchto závislostí zbavovat.

Součástí tohoto projektu bylo také vyzdvihnutí významu pitného režimu, sportování a dostatku spánku.

Závěr projektu jsme ukončili hrou kuliček na školním hřišti a slibem, že se budeme snažit zdravě jíst a pohybovat se venku J.

Mgr. Blanka Rakovská

30. dubna
ředitelské volno

1. května
státní svátek

2. května
zápis do přípravné třídy
16.00 hodin

7. května
ředitelské volno

8. května
státní svátek

25. května
fotografování tříd

Malé info

K-centrum logo

 

EUpenizeskolam
 

Kdo je online

Právě přítomno: 71 hostů a žádný člen