Vytisknout

Týden zdraví a kuličky se vrací

dne 22. květen 2014

Ve dnech od 12. 5. do 16. 5. v naší třídě 1. B proběhl týden zdraví. V tomto období jsme se společně zaměřili na to, co svačíme. Děti ochutnaly celozrnné pečivo a maminky přidaly na svačinku vždy nějakou zeleninku či ovoce.


Ovšem to nebylo vše, každý den jsme mluvili o nezdravém působení cigaret, alkoholu a drog na lidský organismus a o tom, že je lepší s tím nezačínat, než obtížným způsobem se těchto závislostí zbavovat.

Součástí tohoto projektu bylo také vyzdvihnutí významu pitného režimu, sportování a dostatku spánku.

Závěr projektu jsme ukončili hrou kuliček na školním hřišti a slibem, že se budeme snažit zdravě jíst a pohybovat se venku J.

Mgr. Blanka Rakovská

16. října
veletrh vzdělávání
IX. A

25. října
noc ve škole
VII. A

26. října
den s českou vlajkou
I. a II. stupeň

29. a 30. října
podzimní prázdniny

Malé info

K-centrum logo

 

EUpenizeskolam
 

Kdo je online

Právě přítomno: 55 hostů a žádný člen