Vytisknout

Dopravní soutěž "Mladý cyklista"

 Ve čtvrtek 24. 4. 2014 se čtyři žáci naší školy zúčastnili oblastního kola dopravní soutěže „Mladý cyklista“. Družstvo tvořili Martin Střelský z 8. A, Stanislav Krejčiřík ze 7. A, Aneta Pavelková ze 7. A a Zuzana Backová z 6. A. Soutěžilo se ve čtyřech disciplínách: první pomoc, jízda zručnosti, jízda podle pravidel a testy z dopravních předpisů. Naše družstvo obsadilo pěkné 6. místo.

Zpracovala Mgr. Ivana Šperková

30. června - 2. září
hlavní prázdniny

30. srpna
schůzka rodičů žáků PT a 1.tříd
s třídními učitelkami a vychovatelkami ŠD
v aule v 17.00 hodin

3. září
začátek nového školního roku

3. září
slavnostní vítání prvňáčků a žáků PT
v aule v 8.30 hodin

Malé info

K-centrum logo

 

EUpenizeskolam
 

Kdo je online

Právě přítomno: 74 hostů a žádný člen