Vytisknout

Výherce výtvarné soutěže škol 2.A

dne 11. duben 2014

Zúčastnili jsme se celostátní výtvarné soutěže škol „Za zvířátky do ZOO“, kterou v únoru vyhlásil obchodní řetězec Albert. Úkolem bylo ztvárnit některé zvířátko z jejich kampaně. 4. 4. 2014 nám přišla vytoužená zpráva:

Dobrý den,

děkujeme Vám za přízeň a Vaši účast v soutěži škol.

S radostí Vám oznamujeme, že Vaše třída je výhercem v této soutěži a získáváte jako výhru rodinné vstupenky do libovolné ZOO ve městech: Praha, Brno, Děčín, Dvůr Králové, Hluboká, Hodonín, Chomutov, Jihlava, Liberec, Olomouc, Ostrava, Plzeň, Ústí nad Labem, Vyškov a Zlín.

Věříme, že výhra udělá radost všem dětem i jejich blízkým.

Se srdečným pozdravem

Váš Albert

 

Mgr. Zdeňka Hošková a žáci 2. A

16. října
veletrh vzdělávání
IX. A

25. října
noc ve škole
VII. A

26. října
den s českou vlajkou
I. a II. stupeň

29. a 30. října
podzimní prázdniny

Malé info

K-centrum logo

 

EUpenizeskolam
 

Kdo je online

Právě přítomno: 78 hostů a žádný člen