Vytisknout

Výherce výtvarné soutěže škol 2.A

Zúčastnili jsme se celostátní výtvarné soutěže škol „Za zvířátky do ZOO“, kterou v únoru vyhlásil obchodní řetězec Albert. Úkolem bylo ztvárnit některé zvířátko z jejich kampaně. 4. 4. 2014 nám přišla vytoužená zpráva:

Dobrý den,

děkujeme Vám za přízeň a Vaši účast v soutěži škol.

S radostí Vám oznamujeme, že Vaše třída je výhercem v této soutěži a získáváte jako výhru rodinné vstupenky do libovolné ZOO ve městech: Praha, Brno, Děčín, Dvůr Králové, Hluboká, Hodonín, Chomutov, Jihlava, Liberec, Olomouc, Ostrava, Plzeň, Ústí nad Labem, Vyškov a Zlín.

Věříme, že výhra udělá radost všem dětem i jejich blízkým.

Se srdečným pozdravem

Váš Albert

 

Mgr. Zdeňka Hošková a žáci 2. A

12. prosince
den otevřených dveří
konzultační den
I. a II. stupeň

19. prosince
anglické divadlo
vybraní žáci z II. stupně

21. prosince
vánoční turnaj ve vybíjené
II. stupeň

22. prosince
vánoční těšení
I. a II. stupeň

Malé info

K-centrum logo

 

EUpenizeskolam
 

Kdo je online

Právě přítomno: 12 hostů a žádný člen