Vytisknout

Naši basketbalisté pátí v kraji

Krajské kolo v basketbale se konalo 14. března v Kyjově, do kterého postoupilo 7 družstev – ZŠ Komenského Kyjov, Gymnázium Kyjov (jako pořádající tým), ZŠ Znojmo, ZŠ Vyškov, ZŠ Pohořelice a ZŠ Brno - venkov.
Týmy se rozdělily do dvou základních skupin. My jsme hráli ve skupině proti ZŠ Komenského Kyjov, Vyškovu a Pohořelicím.  Jako první jsme nastoupili proti Vyškovu. Hra byla po celou dobu utkání vyrovnaná a našim chlapcům chybělo jen kousek štěstí, protože prohráli pouze o jediný bod, který je nakonec dělil v boji o třetí místo. Pak nás čekal nejtěžší soupeř Kyjov, který nás dobrou a taktickou hrou porazil. Proti Pohořelicím jsme ale ukázali, že basket hrát opravdu umíme a vítězství bylo naše. K boji o páté místo se bohužel ZŠ Brno - venkov nedostavila, proto bylo umístění kontumačně uděleno nám.

Chlapci po celou dobu předváděli skvělé bojovné výkony, a i když skončili na pátém místě, pro nás byli vítězi!

Mgr. Jitka Martínková

30. dubna
ředitelské volno

1. května
státní svátek

2. května
zápis do přípravné třídy
16.00 hodin

7. května
ředitelské volno

8. května
státní svátek

25. května
fotografování tříd

Malé info

K-centrum logo

 

EUpenizeskolam
 

Kdo je online

Právě přítomno: 62 hostů a žádný člen