Vytisknout

Naši basketbalisté pátí v kraji

Krajské kolo v basketbale se konalo 14. března v Kyjově, do kterého postoupilo 7 družstev – ZŠ Komenského Kyjov, Gymnázium Kyjov (jako pořádající tým), ZŠ Znojmo, ZŠ Vyškov, ZŠ Pohořelice a ZŠ Brno - venkov.
Týmy se rozdělily do dvou základních skupin. My jsme hráli ve skupině proti ZŠ Komenského Kyjov, Vyškovu a Pohořelicím.  Jako první jsme nastoupili proti Vyškovu. Hra byla po celou dobu utkání vyrovnaná a našim chlapcům chybělo jen kousek štěstí, protože prohráli pouze o jediný bod, který je nakonec dělil v boji o třetí místo. Pak nás čekal nejtěžší soupeř Kyjov, který nás dobrou a taktickou hrou porazil. Proti Pohořelicím jsme ale ukázali, že basket hrát opravdu umíme a vítězství bylo naše. K boji o páté místo se bohužel ZŠ Brno - venkov nedostavila, proto bylo umístění kontumačně uděleno nám.

Chlapci po celou dobu předváděli skvělé bojovné výkony, a i když skončili na pátém místě, pro nás byli vítězi!

Mgr. Jitka Martínková

30. června - 2. září
hlavní prázdniny

30. srpna
schůzka rodičů žáků PT a 1.tříd
s třídními učitelkami a vychovatelkami ŠD
v aule v 17.00 hodin

3. září
začátek nového školního roku

3. září
slavnostní vítání prvňáčků a žáků PT
v aule v 8.30 hodin

Malé info

K-centrum logo

 

EUpenizeskolam
 

Kdo je online

Právě přítomno: 65 hostů a žádný člen