Vytisknout

Naši basketbalisté pátí v kraji

dne 27. březen 2014

Krajské kolo v basketbale se konalo 14. března v Kyjově, do kterého postoupilo 7 družstev – ZŠ Komenského Kyjov, Gymnázium Kyjov (jako pořádající tým), ZŠ Znojmo, ZŠ Vyškov, ZŠ Pohořelice a ZŠ Brno - venkov.
Týmy se rozdělily do dvou základních skupin. My jsme hráli ve skupině proti ZŠ Komenského Kyjov, Vyškovu a Pohořelicím.  Jako první jsme nastoupili proti Vyškovu. Hra byla po celou dobu utkání vyrovnaná a našim chlapcům chybělo jen kousek štěstí, protože prohráli pouze o jediný bod, který je nakonec dělil v boji o třetí místo. Pak nás čekal nejtěžší soupeř Kyjov, který nás dobrou a taktickou hrou porazil. Proti Pohořelicím jsme ale ukázali, že basket hrát opravdu umíme a vítězství bylo naše. K boji o páté místo se bohužel ZŠ Brno - venkov nedostavila, proto bylo umístění kontumačně uděleno nám.

Chlapci po celou dobu předváděli skvělé bojovné výkony, a i když skončili na pátém místě, pro nás byli vítězi!

Mgr. Jitka Martínková

16. října
veletrh vzdělávání
IX. A

25. října
noc ve škole
VII. A

26. října
den s českou vlajkou
I. a II. stupeň

29. a 30. října
podzimní prázdniny

Malé info

K-centrum logo

 

EUpenizeskolam
 

Kdo je online

Právě přítomno: 93 hostů a žádný člen