Vytisknout

Čisticí prostředky - přednáška

Ve středu 12. března 2014 k nám zavítali pracovníci výzkumu a vývoje z Fosfy, Ing. Radek Marták a Bc. Kateřina Benčaťová, kteří nám v rámci předmětu "Provoz a údržba domácnosti" vysvětlili, proč je dobré dodržovat dávkování, jaké úklidové a čisticí prostředky jsou vhodné pro který úklid, na jakém principu tyto čističe pracují a jakým způsobem probíhá testování výroby nových detergentů. Nezapomněli ani na ekologii, dozvěděli jsme se, co můžeme pro ochranu přírody udělat my jako spotřebitelé a jakým způsobem může přírodu ovlivnit výrobce. Naučili jsme se vyhledávat informace na etiketách přípravků, vysvětlili jsme si, co znamenají. Přednáška byla zajímavá, odnesli jsme si spoustu nových poznatků.

Bc. Romana Oceláková

30. června - 2. září
hlavní prázdniny

30. srpna
schůzka rodičů žáků PT a 1.tříd
s třídními učitelkami a vychovatelkami ŠD
v aule v 17.00 hodin

3. září
začátek nového školního roku

3. září
slavnostní vítání prvňáčků a žáků PT
v aule v 8.30 hodin

Malé info

K-centrum logo

 

EUpenizeskolam
 

Kdo je online

Právě přítomno: 219 hostů a žádný člen