Vytisknout

Na silnici nejsi sám - 3. A, B

dne 16. říjen 2019

Policie České republiky s Městskou policií Břeclav si pro žáky třetích tříd připravila program zaměřený na dopravní výchovu. V projektu, s názvem „Na silnici nejsi sám“, si žáci vyzkoušeli jízdu na dopravním hřišti a své teoretické znalosti si vyzkoušeli v učebně.  Na stanovišti se pak prakticky přesvědčili o tom, jak je důležité nosit ve večerních hodinách věci z reflexního materiálu, či mít na sobě alespoň reflexní pásek. Navíc si zasoutěžili při hře, kde si museli zapamatovat co nejvíce policejních pomůcek. Mezi tři nejlepší soutěžící z břeclavských škol  patřila naše žákyně ze III.B Viktorie Mohylová.

Gratulujeme.

Bohdana Herzánová

 

20. listopadu
Anglické divadlo
4. a 5. ročník

18. a 26. listopadu
Preventivní vrstevnický program
7. B

10. prosince
Třídní schůzky
Den otevřených dveří
Vánoční prodejní výstava

 

Malé info

K-centrum logo

 

EUpenizeskolam
 

Kdo je online

Právě přítomno: 17 hostů a žádný člen