Vytisknout

Enviromentální vycházka k Hubertovi - 5. A, B, 2. A

dne 14. říjen 2019

13. 9. 2019 se děti z pátých tříd a druháci vydaly na en. vycházku do lesa. Už u školy jsme se rozdělili do skupin a dostali jsme pracovní list a úkoly, které jsme během cesty měli plnit.Také jsme fotili krásné květin, které byly po cestě k vidění. Také jsme fotili věci, které do lesa a do přírody nepatřily. Po skončení vycházky jsme si vyhodnotili výsledky skupinové práce a trochu unavení jsme šli na oběd J.

Vypracovala: Mgr. Blanka Rakovská

 

20. listopadu
Anglické divadlo
4. a 5. ročník

18. a 26. listopadu
Preventivní vrstevnický program
7. B

10. prosince
Třídní schůzky
Den otevřených dveří
Vánoční prodejní výstava

 

Malé info

K-centrum logo

 

EUpenizeskolam
 

Kdo je online

Právě přítomno: 19 hostů a žádný člen