Vytisknout

Bezpečně v dopravě

dne 9. říjen 2019

Ve čtvrtek 26. září 2019 se většina žáků druhého stupně zúčastnila preventivního programu zaměřeného na rizika v dopravě. Před kulturním domem Delta v Břeclavi od 12,00 hodin bylo připraveno několik stanovišť s atraktivními činnostmi. Nejvíce žáky zaujal trenažér simulace otočení vozidla a simulace nárazu vozidla. Tam se hned vytvořila řada, ale na všechny se dostalo. Někteří šli i vícekrát. Zájem byl i o vyzkoušení simulačních brýlí na drogy a alkohol. Vyplněním testů z dopravních předpisů mohou někteří vylosovaní získat i hodnotné ceny. Dále si mohli žáci nechat vyšetřit zrak optometristou, zajezdit si na trenažérech či se posadit na policejní motocykl nebo čtyřkolku. Nechyběl ani stánek s reflexními prvky zdarma. Celý program společně s příjemným počasím podal žákům nenásilnou formou mnoho užitečných informací a skvělých pocitů zažít něco nového.

Zpracovala Mgr. Ivana Šperková

 

20. listopadu
Anglické divadlo
4. a 5. ročník

18. a 26. listopadu
Preventivní vrstevnický program
7. B

10. prosince
Třídní schůzky
Den otevřených dveří
Vánoční prodejní výstava

 

Malé info

K-centrum logo

 

EUpenizeskolam
 

Kdo je online

Právě přítomno: 12 hostů a žádný člen