Vytisknout

Dopravní soutěž "Evropský týden mobility"

dne 8. říjen 2019

V rámci EVROPSKÉHO TÝDNE MOBILITY uspořádalo město Břeclav na hřišti v areálu bývalého cukrovaru dopravní soutěž pro děti základních škol. Mezi disciplíny patřila jízda a ověření znalostí dle pravidel silničního provozu, nejpomalejší jízda a jízda zručnosti. Naši školu reprezentovali žáci ze třídy 5. A, Sára Horňáčková a Matyáš Lípa. Z 6. B to byla Elen Blažková a Patrik Valeš, který získal 2. místo za nejpomalejší jízdu a místo 3. ze znalostí pravidel silničního provozu. Osmou třídu reprezentoval Petr Lípa a Kristýna Sigmundová, která také byla úspěšná ze znalostí silničního provozu a vybojovala 2. místo.  9. A zastupoval Adam Valeš. Gratulujeme.

Mgr. Jitka Martínková

 

20. listopadu
Anglické divadlo
4. a 5. ročník

18. a 26. listopadu
Preventivní vrstevnický program
7. B

10. prosince
Třídní schůzky
Den otevřených dveří
Vánoční prodejní výstava

 

Malé info

K-centrum logo

 

EUpenizeskolam
 

Kdo je online

Právě přítomno: 15 hostů a žádný člen