Vyhodnocení sběru papíru

dne 24. září 2019

V rámci projektu Ekoabeceda se žáci i zaměstnanci naší školy opět zapojili do celoročního sběru papíru, který probíhal pod záštitou firmy Stavosur Hustopeče.
Soutěžili jsme sice s ostatními školami v regionu, ale hlavní myšlenkou akce nebyla soutěž. Třídíme odpad, protože chceme pomáhat přírodě a usilujeme o to, aby bylo naše okolí čisté. Všichni jsme se opravdu snažili. Nasbírali jsme celkem 12 500 kg papíru. Nejlépe si vedla třída II. B, která ho přinesla do školy 2 520 kg. Na skvělém výkonu třídy má největší podíl také nejlepší sběrač školy Mariánek Šesták. Zúčastněné třídy obdrží za odevzdaný papír finanční odměnu a vítězové také věcné ceny a sladkosti. Všem dětem, které sbíraly, velmi děkujeme a vítězům blahopřejeme.

Mgr. M. Zajíčková

28. října