Olympiáda břeclavských škol 2019

dne 26. červen 2019

Ve dnech 18. a 19. června se na stadionu Lokomotivy Břeclav konala Olympiáda břeclavských škol. Naši školu reprezentovali žáci z prvního i druhého stupně.  Soutěžilo se ve skoku dalekém, hodu, vytrvalosti a běhu na 60m. Mezi naše nejúspěšnější sportovce patřili:

1. stupeň ZŠ

Elen Blažková (1. místo – hod), Adéla Šimíková (1. místo - skok daleký), Denisa Bechyňská (2. místo – hod), Šimon Staněk (2. místo – skok daleký), Sofie Kudláčová (2. místo – vytrvalost), Bára Mikysková a Bára Šilhanová (obě 3. místo - vytrvalost), Ondřej Hrabal (3. místo – skok daleký).

2. stupeň ZŠ

Filip Staněk (2. místo - skok daleký a 3. místo ve vytrvalosti), Tereza Juřicová (4. místo - 60m), Viktorie Košutková (4. místo – skok daleký a na 60 m), Ondřej Hnátek (4. místo v hodu).

Gratulujeme !!!

28. června