Vytisknout

Olympiáda břeclavských škol 2019

dne 26. červen 2019


Ve dnech 18. a 19. června se na stadionu Lokomotivy Břeclav konala Olympiáda břeclavských škol. Naši školu reprezentovali žáci z prvního i druhého stupně.  Soutěžilo se ve skoku dalekém, hodu, vytrvalosti a běhu na 60m. Mezi naše nejúspěšnější sportovce patřili:

1. stupeň ZŠ

Elen Blažková (1. místo – hod), Adéla Šimíková (1. místo - skok daleký), Denisa Bechyňská (2. místo – hod), Šimon Staněk (2. místo – skok daleký), Sofie Kudláčová (2. místo – vytrvalost), Bára Mikysková a Bára Šilhanová (obě 3. místo - vytrvalost), Ondřej Hrabal (3. místo – skok daleký).

2. stupeň ZŠ

Filip Staněk (2. místo - skok daleký a 3. místo ve vytrvalosti), Tereza Juřicová (4. místo - 60m), Viktorie Košutková (4. místo – skok daleký a na 60 m), Ondřej Hnátek (4. místo v hodu).

Gratulujeme !!!

24. září
Projekt - Mezi Dunajem a Dyjí
Poysdorf
vybraní žáci 3. A

26. září
Bezpečně s dopravou
6. - 9. ročník

30. září
Tancem proti šikaně
5. - 9. ročník

1. října
Třídní schůzky
I. stupeň 15.30 hodin
II. stupeň 16.00 hodin
Schůzka třídních
důvěrníků v 15.00 hodin

Malé info

K-centrum logo

 

EUpenizeskolam
 

Kdo je online

Právě přítomno: 16 hostů a žádný člen