Vytisknout

Absolventské práce 2019

dne 26. červen 2019

 Absolventské práce jsou na naší škole již několik let skutečnou tradicí. Žáci 9. ročníku mají vždy možnost dokázat, že umí vytvořit práci, která je spojením celé řady vědomostí a dovedností, která v sobě zahrnuje informace napříč několika předměty. Že to není lehký úkol, o tom se přesvědčili i letošní deváťáci. Témata, která si zvolili sami, byla pestrá a velmi zajímavá. Přes počáteční nervozitu se nakonec všichni dostali a zvládli obhajobu své práce s přehledem a zase bohatší o celou řadů faktů a zkušeností. Gratuluji všem žákům deváté třídy k úspěšnému obhájení jejich děl.

Mgr. Hofírková Kateřina

24. září
Projekt - Mezi Dunajem a Dyjí
Poysdorf
vybraní žáci 3. A

26. září
Bezpečně s dopravou
6. - 9. ročník

30. září
Tancem proti šikaně
5. - 9. ročník

1. října
Třídní schůzky
I. stupeň 15.30 hodin
II. stupeň 16.00 hodin
Schůzka třídních
důvěrníků v 15.00 hodin

Malé info

K-centrum logo

 

EUpenizeskolam
 

Kdo je online

Právě přítomno: 42 hostů a žádný člen