Vytisknout

Děvčata 5. B uspěla ve výtvarné soutěži

dne 25. červen 2019


Břeclavská knihovna vyhlásila výtvarnou soutěž Knihovna za dalších 120 let v rámci oslav významného výročí - 120 let od založení veřejné knihovny v Břeclavi. Této soutěže se zúčastnili i žáci a žákyně 5. B naší školy. První tři místa v hlasovací internetové soutěži obsadila děvčata Aneta Šťastná, Valentýna Němečková a Bára Mikysková. Absolutní vítězka Aneta Šťastná převzala 29. 5. 2019 od knihovnice Soni Piškulové knihu a všichni zúčastnění sladkou odměnu. Svým žákyním srdečně blahopřeji.

Mgr. Zdeňka Hošková

24. září
Projekt - Mezi Dunajem a Dyjí
Poysdorf
vybraní žáci 3. A

26. září
Bezpečně s dopravou
6. - 9. ročník

30. září
Tancem proti šikaně
5. - 9. ročník

1. října
Třídní schůzky
I. stupeň 15.30 hodin
II. stupeň 16.00 hodin
Schůzka třídních
důvěrníků v 15.00 hodin

Malé info

K-centrum logo

 

EUpenizeskolam
 

Kdo je online

Právě přítomno: 10 hostů a žádný člen