Vytisknout

Děvčata 5. B uspěla ve výtvarné soutěži

dne 25. červen 2019


Břeclavská knihovna vyhlásila výtvarnou soutěž Knihovna za dalších 120 let v rámci oslav významného výročí - 120 let od založení veřejné knihovny v Břeclavi. Této soutěže se zúčastnili i žáci a žákyně 5. B naší školy. První tři místa v hlasovací internetové soutěži obsadila děvčata Aneta Šťastná, Valentýna Němečková a Bára Mikysková. Absolutní vítězka Aneta Šťastná převzala 29. 5. 2019 od knihovnice Soni Piškulové knihu a všichni zúčastnění sladkou odměnu. Svým žákyním srdečně blahopřeji.

Mgr. Zdeňka Hošková

28. června
Vysvědčení

29. června - 1. září
Hlavní prázdniny

29. srpna
Schůzka rodičů žáků 1. tříd a přípravné třídy
aula školy
17.00 hodin

2. září
Vítání prvňáčků a žáků PT
aula školy
8.30 hodin

2. září
Zahájení nového školního roku

Malé info

K-centrum logo

 

EUpenizeskolam
 

Kdo je online

Právě přítomno: 15 hostů a žádný člen