Vytisknout

Táborák VI. A, VI. B - DEN DĚTÍ

dne 25. červen 2019

Šestáci naší školy oslavili svůj svátek DEN DĚTÍ v pátek 31. 5. posezením u táboráku na školní zahradě. Když se konečně podařilo rozdělat oheň, začalo opékání špekáčků a dalších dobrot. Paní učitelka Filipská navodila atmosféru hraním na kytaru, a kdo neměl zrovna plná ústa, s chutí si zazpíval známé písničky. Doba strávená venku byla příjemným zpestřením dne. Už se těšíme na další táborák.

Zpracovaly Mgr. Šperková, Mgr. Filipská

24. září
Projekt - Mezi Dunajem a Dyjí
Poysdorf
vybraní žáci 3. A

26. září
Bezpečně s dopravou
6. - 9. ročník

30. září
Tancem proti šikaně
5. - 9. ročník

1. října
Třídní schůzky
I. stupeň 15.30 hodin
II. stupeň 16.00 hodin
Schůzka třídních
důvěrníků v 15.00 hodin

Malé info

K-centrum logo

 

EUpenizeskolam
 

Kdo je online

Právě přítomno: 4 hosté a žádný člen