Vytisknout

Táborák VI. A, VI. B - DEN DĚTÍ

dne 25. červen 2019

Šestáci naší školy oslavili svůj svátek DEN DĚTÍ v pátek 31. 5. posezením u táboráku na školní zahradě. Když se konečně podařilo rozdělat oheň, začalo opékání špekáčků a dalších dobrot. Paní učitelka Filipská navodila atmosféru hraním na kytaru, a kdo neměl zrovna plná ústa, s chutí si zazpíval známé písničky. Doba strávená venku byla příjemným zpestřením dne. Už se těšíme na další táborák.

Zpracovaly Mgr. Šperková, Mgr. Filipská

28. června
Vysvědčení

29. června - 1. září
Hlavní prázdniny

29. srpna
Schůzka rodičů žáků 1. tříd a přípravné třídy
aula školy
17.00 hodin

2. září
Vítání prvňáčků a žáků PT
aula školy
8.30 hodin

2. září
Zahájení nového školního roku

Malé info

K-centrum logo

 

EUpenizeskolam
 

Kdo je online

Právě přítomno: 8 hostů a žádný člen