Vytisknout

Příběhy našich sousedů

dne 24. červen 2019

V úterý 19. června proběhla v břeclavské Synagoze závěrečná prezentace projektu Příběhy našich sousedů. Z naší školy se projektu zúčastnily dva týmy. Za sedmáky – Natálie Bartošová, Julie Janků, Tamara Zonygová a David Trávníček. Za osmáky – Evelína Šilhanová, Natálie Kadlíčková, Adam Valeš, František Helešic a Ondřej Zapletal.

Oba naše týmy pracovaly na projektu již od ledna. Během celého projektu se naučily ovládat nahrávací techniku, vytvořit scénář, připravit si otázky a vést rozhovor s pamětníkem. Podívaly se,    do mikulovského archivu, kde si ověřovaly získané informace. V Olomouckém rozhlase nám profesionál ukázal, jak reportáž zpracovat a namluvit. Součástí práce obou týmů bylo také vytvoření životopisu a závěrečné prezentace jejich pamětníků, kterými byli Ludvík Vala a Jan Mária Hronek. 

Oba týmy odvedly vynikající práci.

Mgr. Ludmila Výborná, Mgr. Jitka Martínková

 

28. června
Vysvědčení

29. června - 1. září
Hlavní prázdniny

29. srpna
Schůzka rodičů žáků 1. tříd a přípravné třídy
aula školy
17.00 hodin

2. září
Vítání prvňáčků a žáků PT
aula školy
8.30 hodin

2. září
Zahájení nového školního roku

Malé info

K-centrum logo

 

EUpenizeskolam
 

Kdo je online

Právě přítomno: 17 hostů a žádný člen