Vytisknout

Rozesmějme Česko

dne 24. červen 2019

V pondělí 10. 6. 2019 k nám zavítala slečna Jana Kingová. V rámci preventivního programu Rozesmějme Česko, pořádaného společností Colgate a Červeným křížem, dětem zábavnou a hravou formou přiblížila správné čistící techniky a důležitost péče o svá ústa. Za aktivní účast a správně zodpovězené otázky na žáky čekalo příjemné překvapení v podobě produktů firmy Colgate.

Děkujeme.

Bohdana Herzánová

24. září
Projekt - Mezi Dunajem a Dyjí
Poysdorf
vybraní žáci 3. A

26. září
Bezpečně s dopravou
6. - 9. ročník

30. září
Tancem proti šikaně
5. - 9. ročník

1. října
Třídní schůzky
I. stupeň 15.30 hodin
II. stupeň 16.00 hodin
Schůzka třídních
důvěrníků v 15.00 hodin

Malé info

K-centrum logo

 

EUpenizeskolam
 

Kdo je online

Právě přítomno: 6 hostů a žádný člen