Vytisknout

Jižní Morava čte - Harry Potter 5. B

dne 24. červen 2019

Oblíbenou četbou v tomto školním roce se pro žáky a žákyně 5. B stala kniha Harry Potter. Také jim sova přinesla dopis a oni se ocitli ve škole čar a kouzel v Bradavicích. Kouzelný klobouk je rozdělil do čtyř kolejí, které již od září za splněné úkoly na základě četby a úspěšné zvládnutí vyučovací látky školních předmětů získávaly ingredience k lektvarům. S největším počtem lektvarů zvítězila děvčata z Havraspáru, která za své prvenství obdržela diplom a sladkou odměnu od knihovnice Soni Piškulové.

V průběhu školního roku krásné počasí nalákalo všechny žáky i do kouzelné přírody v parku v Lednici. Uchváceni kouzlem slova si knihu předčítali po jednotlivých kolejích.  

Vítězným děvčatům blahopřeji a všem přeji krásné prázdniny.

Mgr. Zdeňka Hošková

28. června
Vysvědčení

29. června - 1. září
Hlavní prázdniny

29. srpna
Schůzka rodičů žáků 1. tříd a přípravné třídy
aula školy
17.00 hodin

2. září
Vítání prvňáčků a žáků PT
aula školy
8.30 hodin

2. září
Zahájení nového školního roku

Malé info

K-centrum logo

 

EUpenizeskolam
 

Kdo je online

Právě přítomno: 20 hostů a žádný člen