Vytisknout

Jižní Morava čte - Harry Potter 5. B

dne 24. červen 2019

Oblíbenou četbou v tomto školním roce se pro žáky a žákyně 5. B stala kniha Harry Potter. Také jim sova přinesla dopis a oni se ocitli ve škole čar a kouzel v Bradavicích. Kouzelný klobouk je rozdělil do čtyř kolejí, které již od září za splněné úkoly na základě četby a úspěšné zvládnutí vyučovací látky školních předmětů získávaly ingredience k lektvarům. S největším počtem lektvarů zvítězila děvčata z Havraspáru, která za své prvenství obdržela diplom a sladkou odměnu od knihovnice Soni Piškulové.

V průběhu školního roku krásné počasí nalákalo všechny žáky i do kouzelné přírody v parku v Lednici. Uchváceni kouzlem slova si knihu předčítali po jednotlivých kolejích.  

Vítězným děvčatům blahopřeji a všem přeji krásné prázdniny.

Mgr. Zdeňka Hošková

24. září
Projekt - Mezi Dunajem a Dyjí
Poysdorf
vybraní žáci 3. A

26. září
Bezpečně s dopravou
6. - 9. ročník

30. září
Tancem proti šikaně
5. - 9. ročník

1. října
Třídní schůzky
I. stupeň 15.30 hodin
II. stupeň 16.00 hodin
Schůzka třídních
důvěrníků v 15.00 hodin

Malé info

K-centrum logo

 

EUpenizeskolam
 

Kdo je online

Právě přítomno: 15 hostů a žádný člen