Vytisknout

Školní akademie 2019 - "Země česká, domov můj"

dne 24. červen 2019


Země česká, domov můj, tak se jmenovala školní akademie věnovaná stému výročí vzniku Československa, kterou ve dnech 20. a 21. 5. 2019 se svými učitelkami uspořádali žáci a žákyně naší školy. Plný sál sledoval průřez zajímavými událostmi od vzniku Československa až po současnost. A trochu nahlédl i do budoucnosti. Podle reakcí diváků a bouřlivého potlesku se vystoupení líbila a všichni účinkující sklidili pochvalu i od ředitelky školy Mgr. Ivany Hemalové.

Fotografie pořídil Jiří Holobrádek

28. června
Vysvědčení

29. června - 1. září
Hlavní prázdniny

29. srpna
Schůzka rodičů žáků 1. tříd a přípravné třídy
aula školy
17.00 hodin

2. září
Vítání prvňáčků a žáků PT
aula školy
8.30 hodin

2. září
Zahájení nového školního roku

Malé info

K-centrum logo

 

EUpenizeskolam
 

Kdo je online

Právě přítomno: 29 hostů a žádný člen