Vytisknout

Školní akademie 2019 - "Země česká, domov můj"

dne 24. červen 2019


Země česká, domov můj, tak se jmenovala školní akademie věnovaná stému výročí vzniku Československa, kterou ve dnech 20. a 21. 5. 2019 se svými učitelkami uspořádali žáci a žákyně naší školy. Plný sál sledoval průřez zajímavými událostmi od vzniku Československa až po současnost. A trochu nahlédl i do budoucnosti. Podle reakcí diváků a bouřlivého potlesku se vystoupení líbila a všichni účinkující sklidili pochvalu i od ředitelky školy Mgr. Ivany Hemalové.

Fotografie pořídil Jiří Holobrádek

24. září
Projekt - Mezi Dunajem a Dyjí
Poysdorf
vybraní žáci 3. A

26. září
Bezpečně s dopravou
6. - 9. ročník

30. září
Tancem proti šikaně
5. - 9. ročník

1. října
Třídní schůzky
I. stupeň 15.30 hodin
II. stupeň 16.00 hodin
Schůzka třídních
důvěrníků v 15.00 hodin

Malé info

K-centrum logo

 

EUpenizeskolam
 

Kdo je online

Právě přítomno: 22 hostů a žádný člen