Vytisknout

Dopravní soutěž "Mladý cyklista" 2019

dne 3. červen 2019

Areál bývalého cukrovaru – dopravní hřiště v Břeclavi patřilo 16. května 2019 mladým cyklistům, kteří dokazovali všestranností svoje kvality. Naše škola se účastnila obou kategorií, jak mladších, ve které závodili žáci ve složení Adam Kukliš, Patrik Valeš, Elen Blažková a Bára Mikysková, tak i ve starší kategorii – Filip Kukliš, Petr Lípa, Petra Machalová a Kristýna Sigmundová. Za úkol měli čtyři disciplíny – pravidla provozu na pozemních komunikacích teoretická i praktická část, jízdu zručnosti na kole a zásady poskytování první pomoci.

I přes velkou konkurenci vybojovaly starší děti krásné 7. místo a mladší skončili na 3. místě, které jim zaručilo postup do okresního kola.

V okresním kole, které se konalo hned další týden 23. 5. 2019 v Mikulově, se nám již tolik nedařilo. Nervozita byla veliká, ale i tak patří dětem velké uznání!

Jitka Martínková

29. června - 1. září
Hlavní prázdniny

29. srpna
Schůzka rodičů žáků 1. tříd a přípravné třídy
tělocvična školy
17.00 hodin

2. září
Vítání prvňáčků a žáků PT
tělocvična školy
8.30 hodin

2. září
Zahájení nového školního roku
8.00 hodin

Malé info

K-centrum logo

 

EUpenizeskolam
 

Kdo je online

Právě přítomno: 49 hostů a žádný člen