Vytisknout

Sportuj ve škole

dne 9. květen 2019

Také naše škola se zapojila do celorepublikového projektu „Sportuj ve škole“, který zajišťuje Asociace sportovních klubů. Projekt je určen dětem v rámci pobytu ve školní družině a je zdarma. V lekcích se dívky a chlapci seznamují se základy oblíbených sportů, jakými jsou např. fotbal, tenis, basketbal, florbal. Nechybí ani posilovací cvičení, překážková dráha a nejrůznější hry. Mám radost z toho, s jakou chutí a radostí přihlášené děti v tomto školním roce sportují.

Mgr. Zdeňka Hošková

28. června
Vysvědčení

29. června - 1. září
Hlavní prázdniny

29. srpna
Schůzka rodičů žáků 1. tříd a přípravné třídy
aula školy
17.00 hodin

2. září
Vítání prvňáčků a žáků PT
aula školy
8.30 hodin

2. září
Zahájení nového školního roku

Malé info

K-centrum logo

 

EUpenizeskolam
 

Kdo je online

Právě přítomno: 9 hostů a žádný člen