Vytisknout

Žáci 5. B čtvrtí v kraji

dne 21. březen 2019


V zimním ročním období letošního školního roku proběhl 12. ročník internetového kurzu Hravě žij zdravě, vedený formou hry a soutěže. Během kurzu získávali žáci pátých tříd základních škol České republiky nejen cenné poznatky, ale osvojovali si správné stravovací návyky a zdravý životní styl. Součástí programu bylo i zaznamenávání jídelníčku, pitného režimu a přehled pohybových aktivit. Všichni žáci 5. B úspěšně zvládli pět lekcí, závěrečný bodovaný test a v našem kraji obsadili čtvrté místo. Knižní odměna od organizátorů soutěže je potěšila. Mým žákům srdečně blahopřeji! 

Mgr. Zdeňka Hošková

16. a 23. dubna
Školička před školou
15.30 - 16.15 hodin

18. dubna - velikonoční prázdniny
19. dubna - státní svátek
22. dubna - státní svátek

23. - 27. dubna
Jazykový pobyt - Anglie

25. dubna
Sběr papíru a víček

24. dubna
Beseda s policií
ŠD

24. dubna
Třídní schůzky
15.30 - 17.30 hodin
I. a II. stupeň

29. a 30. dubna
Ředitelské volno

Malé info

K-centrum logo

 

EUpenizeskolam
 

Kdo je online

Právě přítomno: 43 hostů a žádný člen