Vytisknout

Žáci 5. B čtvrtí v kraji

dne 21. březen 2019


V zimním ročním období letošního školního roku proběhl 12. ročník internetového kurzu Hravě žij zdravě, vedený formou hry a soutěže. Během kurzu získávali žáci pátých tříd základních škol České republiky nejen cenné poznatky, ale osvojovali si správné stravovací návyky a zdravý životní styl. Součástí programu bylo i zaznamenávání jídelníčku, pitného režimu a přehled pohybových aktivit. Všichni žáci 5. B úspěšně zvládli pět lekcí, závěrečný bodovaný test a v našem kraji obsadili čtvrté místo. Knižní odměna od organizátorů soutěže je potěšila. Mým žákům srdečně blahopřeji! 

Mgr. Zdeňka Hošková

3. - 7. června
Výletový týden
I. a II. stupeň

10. a 11. června
Absolventské práce
IX. A

28. června
Vysvědčení

Malé info

K-centrum logo

 

EUpenizeskolam
 

Kdo je online

Právě přítomno: 10 hostů a žádný člen