Vytisknout

Žáci školy se zúčastnili okresního kola zeměpisné olympiády

dne 27. únor 2019

Dne 20. 2. 2019 se v Domu školství v Břeclavi konalo okresní kolo zeměpisné olympiády. Konkurence byla veliká a zadání velmi těžké. Olympiády se zúčastnilo celkem 50 žáků základních škol a gymnázií z celého okresu Břeclav. Otázky pro tento ročník sestavovali odborníci z Přírodovědecké fakulty Univerzity Karlovy v Praze.Naši školu reprezentovali v okrese vítězové školního kola Ondřej Hnátek a Filip Lakosil.

V kategorii A soutěžil Ondra Hnátek s dalšími šesťáky a obsadil krásné 10. místo.
Filip Lakosilse po loňském úspěchu v krajském kole umístil letos v okrese na skvělém 4. místě v kategorii C.
Oběma chlapcům blahopřejeme a děkujeme za skvělou reprezentaci naší školy.

Mgr. M. Zajíčková

20. a 21. května
Školní akademie
16.00 hodin
Kino Koruna Břeclav

28. května
Sběr papíru a víček

30. května
Fotografování tříd

Malé info

K-centrum logo

 

EUpenizeskolam
 

Kdo je online

Právě přítomno: 27 hostů a žádný člen