Dne 20. 2. 2019 se v Domu školství v Břeclavi konalo okresní kolo zeměpisné olympiády. Konkurence byla veliká a zadání velmi těžké. Olympiády se zúčastnilo celkem 50 žáků základních škol a gymnázií z celého okresu Břeclav. Otázky pro tento ročník sestavovali odborníci z Přírodovědecké fakulty Univerzity Karlovy v Praze.Naši školu reprezentovali v okrese vítězové školního kola Ondřej Hnátek a Filip Lakosil.

V kategorii A soutěžil Ondra Hnátek s dalšími šesťáky a obsadil krásné 10. místo.
Filip Lakosilse po loňském úspěchu v krajském kole umístil letos v okrese na skvělém 4. místě v kategorii C.
Oběma chlapcům blahopřejeme a děkujeme za skvělou reprezentaci naší školy.

Mgr. M. Zajíčková