Vytisknout

Vánoční vybíjená

dne 23. leden 2019

Sportování jsme před vánoci na II. stupni zakončili 20. 12. 2018 dopolední vybíjenou mezi týmy, které si zvolili sami žáci. Vytvořily se tři skupiny (chlapci 6. a 7. třída, děvčata 6. – 9. třída a chlapci 8. a 9. třída). K dosažení výhry musel úspěšný tým získat dva vítězné body.

Chlapci 6. a 7. třídy společně vytvořili tým „Salátníci“ a „Simpsni“, ve kterém rozhodlo až třetí utkání, ve kterém byli úspěšnější Salátníci. Děvčata naopak spojily síly ve všech ročnících a vznikl tým „Last Gang“ a „Pandy“. V napínavém souboji byl nakonec lepší tým Pand. V poslední skupině vytvořili chlapci jen z 8. třídy tým „Modrých tygrů“ a v 9. třídě to byl tým „Black OPS“. V napínavém rozhodujícím souboji, ve kterém bylo i spousta emocí, nakonec zvítězil tým deváťáků. Všechny souboje byly zajímavé, dramatické a hlavně se bylo na co dívat. Pro všechny hráče byla připravena sladká drobnost a na vítězná družstva čekaly dorty.

Mgr. Jitka Martínková

 

20. a 21. května
Školní akademie
16.00 hodin
Kino Koruna Břeclav

28. května
Sběr papíru a víček

30. května
Fotografování tříd

Malé info

K-centrum logo

 

EUpenizeskolam
 

Kdo je online

Právě přítomno: 13 hostů a žádný člen