Vytisknout

Soutěž v anglickém jazyce

dne 16. leden 2019

Ve čtvrtek 10. ledna 2019 proběhlo na naší škole školní kolo Soutěže v anglickém jazyce.

Kategorie 1 A se účastnilo 6 žáků. Zvítězil a do okresního kola postupuje Dominik Kozáček  z 7. A, na druhém místě se umístila Izabela Uhrová (7. A) a na třetím místě Ondřej Hnátek(6. A). Izabela je náhradnicí pro okresní kolo.

Kategorie 2 A se účastnilo 7 žáků. Do okresního kola postupuje vítěz David Trávníček (7. A). Na druhém místě se umístil Jakub Mereda (9. A), třetí skončil Jiří Bechyňský (9. A). Jakub je náhradníkem pro okresní kolo.

Mgr. Ludmila Výborná

20. a 21. května
Školní akademie
16.00 hodin
Kino Koruna Břeclav

28. května
Sběr papíru a víček

30. května
Fotografování tříd

Malé info

K-centrum logo

 

EUpenizeskolam
 

Kdo je online

Právě přítomno: 12 hostů a žádný člen