Vytisknout

Vánoční vystoupení

dne 10. leden 2019

 Také žáci Základní školy Na Valtické přispěli k vytvoření předvánoční atmosféry v našem městě. V parku u gymnázia vyzdobili svůj vánoční stromeček žáci 7. A a na jevišti na pěší zóně předvedli žáci 6. A a 6. B pod vedením paní učitelky Rakovské krátký program s flétnami.Poté zaznělo několik lidových koled v podání děvčat z I. stupně. Vánoční městečko, jarmark i vystoupení dětí na pěší zóně staly hezkou tradicí, která se stala součástí i našeho školního „vánočního těšení“.

Mgr. Ivana Filipská a Mgr. Ivana Šperková

20. a 21. května
Školní akademie
16.00 hodin
Kino Koruna Břeclav

28. května
Sběr papíru a víček

30. května
Fotografování tříd

Malé info

K-centrum logo

 

EUpenizeskolam
 

Kdo je online

Právě přítomno: 17 hostů a žádný člen