Vytisknout

Dopravní soutěž MLADÝ CYKLISTA

dne 13. květen 2018

10. 5. 2018 ve čtvrtek se na dopravním hřišti v Břeclavi konalo oblastní kolo dopravní soutěže Mladý cyklista. Celkem se zúčastnilo ve dvou kategoriích 16 družstev. Soutěžilo se ve čtyřech disciplínách - testy z dopravních předpisů, jízda podle pravidel na dopravním hřišti, zásady první pomoci a jízda zručnosti. Naši školu ve II. kategorii zastupovalo družstvo ve složení Ondřej Zapletal (7.A), Patricie Hakalová (7.A), Leona Lepková (7.A) a Dominik Kozáček (6.A). V tvrdé konkurenci se umístili na 7. místě. Za bojovného ducha jim patří dík.

Zpracovala Mgr. Ivana Šperková

 

18. prosince
Sběr papíru a víček
I. a II. stupeň

19. prosince
kino Koruna
pohádka "Čertí brko"
I. a II. stupeň

20. prosince
Vánoční turnaj ve vybíjené
II. stupeň

21. prosince
Vánoční těšení
I. a II. stupeň

22. 12. 2018 - 2. 1. 2019
Vánoční prázdniny

3. a 4. ledna 2019
Ředitelské volno

Malé info

K-centrum logo

 

EUpenizeskolam
 

Kdo je online

Právě přítomno: 45 hostů a žádný člen