Vytisknout

Dopravní soutěž MLADÝ CYKLISTA

dne 13. květen 2018

10. 5. 2018 ve čtvrtek se na dopravním hřišti v Břeclavi konalo oblastní kolo dopravní soutěže Mladý cyklista. Celkem se zúčastnilo ve dvou kategoriích 16 družstev. Soutěžilo se ve čtyřech disciplínách - testy z dopravních předpisů, jízda podle pravidel na dopravním hřišti, zásady první pomoci a jízda zručnosti. Naši školu ve II. kategorii zastupovalo družstvo ve složení Ondřej Zapletal (7.A), Patricie Hakalová (7.A), Leona Lepková (7.A) a Dominik Kozáček (6.A). V tvrdé konkurenci se umístili na 7. místě. Za bojovného ducha jim patří dík.

Zpracovala Mgr. Ivana Šperková

 

30. června - 2. září
hlavní prázdniny

30. srpna
schůzka rodičů žáků PT a 1.tříd
s třídními učitelkami a vychovatelkami ŠD
v aule v 17.00 hodin

3. září
začátek nového školního roku

3. září
slavnostní vítání prvňáčků a žáků PT
v aule v 8.30 hodin

Malé info

K-centrum logo

 

EUpenizeskolam
 

Kdo je online

Právě přítomno: 69 hostů a žádný člen