Vytisknout

Dětská výtvarná soutěž "Náš mazlíček" 4. B

dne 13. květen 2018


Středisko volného času – Duhovka ve spolupráci s Občanským sdružením Lužánek, Českým zahrádkářským svazem a s Městem Břeclav v rámci projektu Zdravé město vyhlásilo 27. ročník dětské výtvarné soutěže u příležitosti oslav Dne Země letos na téma „Náš mazlíček“.Výtvarné práce posuzovala odborná porota složená z výtvarníků, zástupce ČSZ Břeclav, Městského úřadu Břeclav a pracovníka z občanského sdružení Lužánek. Její práce nebyla jednoduchá, sešlo se kolem 400 výtvarných prací, jak nám bylo na vernisáži nejlepších prací jednotlivých kategorií 27. 4. 2018 sděleno.

Žáci 4. B uspěli kolektivní prostorovou prací „Domácí mazlíčci aneb Rádi se o ně staráme.“ V kategorii prostorové práce byli třetí. Měli velkou radost z věcné ceny a DIPLOMU od starosty Ing. Pavla Dominika.

Mgr. Zdeňka Hošková

26. března
Sběr papíru a víček

28. března
Recitační soutěž
I. a II. stupeň

4. dubna
Zápis do 1. ročníku
13.00 - 16.00 hodin

9., 16. a 23. dubna
Školička před školou
15.30 - 16.15 hodin

10. dubna
"Buďme kamarádi"
Preventivní program
PT - 5. ročník

Malé info

K-centrum logo

 

EUpenizeskolam
 

Kdo je online

Právě přítomno: 68 hostů a žádný člen