Vytisknout

Dětská výtvarná soutěž "Náš mazlíček" 4. B

dne 13. květen 2018


Středisko volného času – Duhovka ve spolupráci s Občanským sdružením Lužánek, Českým zahrádkářským svazem a s Městem Břeclav v rámci projektu Zdravé město vyhlásilo 27. ročník dětské výtvarné soutěže u příležitosti oslav Dne Země letos na téma „Náš mazlíček“.Výtvarné práce posuzovala odborná porota složená z výtvarníků, zástupce ČSZ Břeclav, Městského úřadu Břeclav a pracovníka z občanského sdružení Lužánek. Její práce nebyla jednoduchá, sešlo se kolem 400 výtvarných prací, jak nám bylo na vernisáži nejlepších prací jednotlivých kategorií 27. 4. 2018 sděleno.

Žáci 4. B uspěli kolektivní prostorovou prací „Domácí mazlíčci aneb Rádi se o ně staráme.“ V kategorii prostorové práce byli třetí. Měli velkou radost z věcné ceny a DIPLOMU od starosty Ing. Pavla Dominika.

Mgr. Zdeňka Hošková

30. června - 2. září
hlavní prázdniny

30. srpna
schůzka rodičů žáků PT a 1.tříd
s třídními učitelkami a vychovatelkami ŠD
v aule v 17.00 hodin

3. září
začátek nového školního roku

3. září
slavnostní vítání prvňáčků a žáků PT
v aule v 8.30 hodin

Malé info

K-centrum logo

 

EUpenizeskolam
 

Kdo je online

Právě přítomno: 67 hostů a žádný člen