Vytisknout

Výsadba aleje Habrova seč

dne 13. květen 2018

Mnozí určitě zaznamenali vykácení porostů kolem úvozové cesty na „Talianky“.  V pondělí 23. dubna 2018 završili žáci osmých ročníků oslavu Dne Země výsadbou nových dubů letních právě v této lokalitě. Po odborném předvedení správné výsadby stromků se žáci pustili s nadšením do práce. Vyrýt díru, zalít vodou, zasadit stromek, zaházet hlínou kořeny, ušlapat, zatlouci kůl, složit ochranu stromku, nasadit na stromek, připevnit ke kůlu drátky. Docela umění. Ale stálo to za to. Zůstalo po nás čtyřicet nově zasazených stromků. Po svačině ještě úklid odpadků v okolí a pak odměna. Zajímavé povídání hajných o lese a jeho zákonitostech. Ještě společné foto a s pocitem dobře vykonané práce hurá na oběd.

Zpracovaly  Mgr. Šperková, Mgr. Filipská

18. prosince
Sběr papíru a víček
I. a II. stupeň

19. prosince
kino Koruna
pohádka "Čertí brko"
I. a II. stupeň

20. prosince
Vánoční turnaj ve vybíjené
II. stupeň

21. prosince
Vánoční těšení
I. a II. stupeň

22. 12. 2018 - 2. 1. 2019
Vánoční prázdniny

3. a 4. ledna 2019
Ředitelské volno

Malé info

K-centrum logo

 

EUpenizeskolam
 

Kdo je online

Právě přítomno: 38 hostů a žádný člen