Vytisknout

Den Země s Duhovkou

dne 13. květen 2018

V pátek 20. dubna 2018 na školní zahradě připravili žáci osmých ročníků ve spolupráci s Duhovkou zajímavé dopoledne pro žáky prvního stupně. Na jednotlivých stanovištích plnila družstva zadané úkoly pod odborným dohledem starších žáků. Ti se jim snažili zábavnou formou přiblížit vědomosti a dovednosti z oblasti přírodních věd. Všichni zúčastnění si užili pohodové dopoledne a vzájemně se obohatili o společné zážitky.

Zpracovala Mgr. Ivana Šperková

 

30. června - 2. září
hlavní prázdniny

30. srpna
schůzka rodičů žáků PT a 1.tříd
s třídními učitelkami a vychovatelkami ŠD
v aule v 17.00 hodin

3. září
začátek nového školního roku

3. září
slavnostní vítání prvňáčků a žáků PT
v aule v 8.30 hodin

Malé info

K-centrum logo

 

EUpenizeskolam
 

Kdo je online

Právě přítomno: 76 hostů a žádný člen