Vytisknout

Den Země s Duhovkou

dne 13. květen 2018

V pátek 20. dubna 2018 na školní zahradě připravili žáci osmých ročníků ve spolupráci s Duhovkou zajímavé dopoledne pro žáky prvního stupně. Na jednotlivých stanovištích plnila družstva zadané úkoly pod odborným dohledem starších žáků. Ti se jim snažili zábavnou formou přiblížit vědomosti a dovednosti z oblasti přírodních věd. Všichni zúčastnění si užili pohodové dopoledne a vzájemně se obohatili o společné zážitky.

Zpracovala Mgr. Ivana Šperková

 

18. prosince
Sběr papíru a víček
I. a II. stupeň

19. prosince
kino Koruna
pohádka "Čertí brko"
I. a II. stupeň

20. prosince
Vánoční turnaj ve vybíjené
II. stupeň

21. prosince
Vánoční těšení
I. a II. stupeň

22. 12. 2018 - 2. 1. 2019
Vánoční prázdniny

3. a 4. ledna 2019
Ředitelské volno

Malé info

K-centrum logo

 

EUpenizeskolam
 

Kdo je online

Právě přítomno: 44 hostů a žádný člen