Vytisknout

Noc s Andersenem, 4. B

dne 7. duben 2018


Noc s Andersenem je akce k podpoře dětského čtenářství, kterou pořádá Klub dětských knihoven. Jednou z podmínek účasti 18. ročníku Noci s Andersenem bylo zvládnutí literárního testu. To se podařilo i některým čtenářům ze 4. B.

Nocovaly děti v Čechách, na Moravě, ve Slezsku a na Slovensku, byli mezi nimi i účastníci z Polska, Srbska, Chorvatska, Slovinska, Bulharska, USA, Austrálie, Řecka, Velké Británie, Německa, Dánska, Nového Zélandu, Malty, Španělska, Portugalska, Švýcarska, Francie, Itálie, Saúdské Arábie i africké Keni.

18. pohádková Noc s Andersenem proběhla v pátek 23. 3. 2018 také v poštorenské knihovně. Téma Rychlé šípy všechny zaujalo a v průběhu noci děti v týmech s velkou chutí úspěšně ulovily třináct bobříků.

Mgr. Zdeňka Hošková

 

18. prosince
Sběr papíru a víček
I. a II. stupeň

19. prosince
kino Koruna
pohádka "Čertí brko"
I. a II. stupeň

20. prosince
Vánoční turnaj ve vybíjené
II. stupeň

21. prosince
Vánoční těšení
I. a II. stupeň

22. 12. 2018 - 2. 1. 2019
Vánoční prázdniny

3. a 4. ledna 2019
Ředitelské volno

Malé info

K-centrum logo

 

EUpenizeskolam
 

Kdo je online

Právě přítomno: 49 hostů a žádný člen