Vytisknout

Noc s Andersenem, 4. B

dne 7. duben 2018


Noc s Andersenem je akce k podpoře dětského čtenářství, kterou pořádá Klub dětských knihoven. Jednou z podmínek účasti 18. ročníku Noci s Andersenem bylo zvládnutí literárního testu. To se podařilo i některým čtenářům ze 4. B.

Nocovaly děti v Čechách, na Moravě, ve Slezsku a na Slovensku, byli mezi nimi i účastníci z Polska, Srbska, Chorvatska, Slovinska, Bulharska, USA, Austrálie, Řecka, Velké Británie, Německa, Dánska, Nového Zélandu, Malty, Španělska, Portugalska, Švýcarska, Francie, Itálie, Saúdské Arábie i africké Keni.

18. pohádková Noc s Andersenem proběhla v pátek 23. 3. 2018 také v poštorenské knihovně. Téma Rychlé šípy všechny zaujalo a v průběhu noci děti v týmech s velkou chutí úspěšně ulovily třináct bobříků.

Mgr. Zdeňka Hošková

 

26. března
Sběr papíru a víček

28. března
Recitační soutěž
I. a II. stupeň

4. dubna
Zápis do 1. ročníku
13.00 - 16.00 hodin

9., 16. a 23. dubna
Školička před školou
15.30 - 16.15 hodin

10. dubna
"Buďme kamarádi"
Preventivní program
PT - 5. ročník

Malé info

K-centrum logo

 

EUpenizeskolam
 

Kdo je online

Právě přítomno: 62 hostů a žádný člen