Noc s Andersenem, 4. B

dne 7. duben 2018

Noc s Andersenem je akce k podpoře dětského čtenářství, kterou pořádá Klub dětských knihoven. Jednou z podmínek účasti 18. ročníku Noci s Andersenem bylo zvládnutí literárního testu. To se podařilo i některým čtenářům ze 4. B.

Nocovaly děti v Čechách, na Moravě, ve Slezsku a na Slovensku, byli mezi nimi i účastníci z Polska, Srbska, Chorvatska, Slovinska, Bulharska, USA, Austrálie, Řecka, Velké Británie, Německa, Dánska, Nového Zélandu, Malty, Španělska, Portugalska, Švýcarska, Francie, Itálie, Saúdské Arábie i africké Keni.

18. pohádková Noc s Andersenem proběhla v pátek 23. 3. 2018 také v poštorenské knihovně. Téma Rychlé šípy všechny zaujalo a v průběhu noci děti v týmech s velkou chutí úspěšně ulovily třináct bobříků.

Mgr. Zdeňka Hošková

18. prosince